Дмитро Тузов Політичний оглядач, журналіст

Про ''95 квартал'' й кумів у владі, інтерв'ю Путіна й Суркова, та новий шанс для України (ВІДЕО)

16 травня 2020, 12:39

Чому Зеленський та його політсила продовжує проводити мобілізацію колег по шоу-бізнесу й "95 кварталу" у владу? Що означає нинішня кадрова політика команди "Зе" для держави? Чи справді у 40-мільйонній країні не вистачає компетентних й сучасних управлінців? Не забули й вічнозелену тему кумівства у владі. Спробували навіть уявити, наскільки суворими можуть бути стосунки двох кумів – керівника Офісу президента Андрія Єрмака та народного депутата – слуги народу й власника ресторану "Велюр" Миколи Тищенка.

Звісно, говорили й про питання війни і миру – як діяти в умовах, коли переговори у Мінську є ширмою, за якою триває повзуча агресія проти нашої країни. Й чи варто українським журналістам брати інтерв'ю у лідера країни-агресора – Владіміра Путіна. Або конструктора цього вторгнення – Владіслава Суркова. І якщо вже таке інтерв'ю уявити: яким має бути його формат? Чи припустімо надавати трибуну лідеру країни – агресора й організовувати йому розслабляючу "теплу ванну" й запопадливі та доброзичливі питання – реакції – твердження – оцінки у стилі Дмітрія Гордона?

Окрім того, на майданчику Національного прес-клубу України, в програмі "Медіа-клуб" з Олександром Мартиненком говорили про шанс для України в умовах переформатування світової економіки, спотвореної поширенням коронавірусу. Пропоную послухати. За цим посиланням:

powered by lun.ua
Коментарі — 3
Олег Град _ 17.05.2020 14:27
IP: 85.115.224.---
Елена Величко:
Какую экономику и на каких отношениях Вы предлагаете строить? Экономика Украины была построена как часть экономики СССР. После разрыва экономических отношений с Россией, экономика Украины потеряла жизнеспособность. Представьте, человеку отрубили руку. Он делает протез, но все равно, он стал инвалидом. Плохо. А что с самой отрубленной рукой? Лежит в хлороформе. ЕС хлороформ подливает по чуть-чуть. Чтобы запаха не было. Кто-то говорит: "Давайте ее пришьем к другому человеку!" Но у него группа крови не та, да и зачем ему лишняя конечность. Он уже три пальца от Прибалтики себе пришил. Неудобно очень, а пользы ни какой.
Елена Величко _ 17.05.2020 12:46
IP: 95.132.151.---
Здивована, що в нас є люди, що прориваються через увесь цей "туман", діють та спонукають до дій.
Шанс у системі економічних відносин наразі є й світовим – НАЦІОНАЛЬНИЙ виробник.
Однак, недостатньо тільки виробляти БЕЗ ПРАВИЛ щодо справедливості, знищення грабіжницького привласнення та експлуатації через мінімальні ЗП та доходи, неконтрольовані ціни, що є ЯРМО як і банківський %, відсутність соціального та правового захисту. РОзумієте?
Проблема зубожіння, пригнічення та корупції не тільки в ЗНИЩЕННІ корупції, а в ПОБУДОВІ нових економічних відносин, фактично, НОВОЇ економічної системи та власної економіки для ГРОМАДЯН, а не економіки експлуатації та розпродажу усіх ресурсів, що НЕМОЖЛИВО ЖИТИ. Саме неможливість нормально жити є теж причиною корупції та навпаки, бо темні відносини стали основою економіки та права. Почати треба з ПІДВИЩЕННЯ та справжніх соціальних стандартів життя, що зв'язані економікою, прогресивне оподаткування, НОВІ ТЕХНОЛОГІЧНІ робочі місця.
Влад Дорошенко _ 16.05.2020 19:17
IP: 93.72.24.---
Пиши сюди конспект. Зробили Ютуб з Укрправди. Оце більше години на вас лупати?
Зеленський63 Aтака Путіна1280 Корупція1418 Україна та Європа1122 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter