Дмитро Тузов Політичний оглядач, журналіст

Лукашенко перекидає війська на захід, щоб звільнити казарми на сході країни для російських військ

31 серпня 2020, 14:48

Черговий випуск "Медіа-клубу" з Романом Безмертним. Розмова про розвиток політичного скандалу, пов'язаного з оприлюдненням інформації про зрив спецоперації українських спецслужб з нейтралізації російських найманців, які воювали на Донбасі – членів ПВК "Вагнер" в Білорусі. Чи мали право бути присутніми на нараді з цього питання, окрім керівників спецслужб й президента, інші особи? Й чи не перетворилась секретна доповідь у такому форматі на різновид публічних обговорень?

Стосовно ситуації в Білорусі, Роман Безмертний повідомив про те, що має інформацію про присутність неідентифікованих російських силовиків на території сусідньої країни і й про зусилля Лукашенка з підготовки російського силового втручання у внутрішні справи Білорусі. Частиною чого є підготовка казарм в Могильовській, Вітебській, Гомельській областях Білорусі для розташування російських військ. Для цього Лукашенко й створює інформаційний фейк про загрозу вторгнення з боку країн НАТО і передислокації білоруських підрозділів на захід країни. Як відомо, Владімір Путін підтвердив, що РФ може втрутитись в ситуацію в Білорусі.

Така заява може бути спрямована як на залякування білоруської опозиції, так й для подальшої легалізації планів військового вторгнення в цю країну.

powered by lun.ua
Коментарі — 0
Зеленський62 Україна та Європа1122 Корупція1413 Aтака Путіна1279 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter