Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Пане Президенте, не ховайтеся за спини своїх підлеглих!

22 січня 2009, 14:22

Чергова порція звинувачень від Вашого підлеглого Андрія Кислинського на адресу голови Уряду, лідера БЮТ свідчить про те, що Президент України уникає відповідальності на політичному рівні.

Систематичні підстрибування призначених Вами чиновників, що не є демократично обраними і несуть відповідальності перед суспільством, перетворюють політичну активність українського Президента на комедію та фарс.

Якщо Президент України свідомий відповідальності, яку покладає на нього країна, то повинен відкрито, не ховаючись за спини підлеглих, говорити про свої погляди та оцінки.

Бути Президентом – це не пільга і не привілей, а важка щоденна робота і політична відповідальність за неї. Мені прикро, що на п"ятому році перебування Президента України при владі, народному депутатові України доводиться пояснювати настільки очевидні речі своєму Президенту.

powered by lun.ua
Коментарі — 84
Віктор Уколов _ 24.01.2009 13:34
IP: 194.30.168.---
семафор
Дякую. Дуже дотепний допис. А банерну рекламу в Інтернеті все-одно регулювати потрібно. Часи порнухи, педофілії та іншої бридоти на банерах обов"язково закінчаться, – готуйтеся. Законопроект скоро буде зареєстрований знову.
семафор _ 23.01.2009 15:04
IP: 77.90.193.---
ХТО Б ПИСАВ (А СУДДІ-ХТО)!!!!
автор, відключає свої блоги від незручгних коментарів – тому буде тут...
"1 декабря 2008 г., Рим, штаб-квартира FAO (Food and Agriculture Organization, Продовольственная и сельскохозяйственная организация ООН). Присутствуют официальные делегации более 100 стран мира, в том числе принц Монако Альберт II, министр охраны окружающей среды Италии, другие высокие лица, а также делегации из развивающихся стран, уровень жизни в которых явно ниже, чем в Украине. Речь идет о 9-м совещании Конференции Сторон Конвенции об охране мигрирующих видов диких животных (www.cms.int). Один из пунктов церемонии открытия совещания – подписание меморандума о создании Центра спасения летучих мышей в Риме. Никто в зале не кричит о маразме. Никто не крутит у виска, в связи с тем, что о мышах думать не время, поскольку в мире кризис. Никто не кричит, что в зале собрались идиоты. Спустя 2 недели в Парламент Украины президент вносит рядовой технический документ, запланированный еще в 2007 году (см. пояснительную к документу), о принятии поправки к Соглашению об охране летучих мышей в Европе. Украинские и прочие СМИ поднимают истерику и делают из Ющенко посмешище."
І що – оцей нормалізатор інтернета, який сховався за деп. мандат – хоч раз вибачився?
Сволота ви там всі в БЮТі – інших слів для ОЦІНКИ просто немає...
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 23.01.2009 14:51
IP: 77.123.205.---
Секретаріат Президента – унікальна структура. Відповідальності "0", аргументації "0", зате верески, крики, звинувачення. І все "обухом по голові". "Інтелект" пре зі усіх щілин. І усім цим прищилигам в ЗМІ лише зелене світло. Маразм кріпчає. Виявляється Прем'єр-міністр України – шпигунка і зрадила ніціональні інтереси своєї країни. Дивно, але після подібних нісенітниць і Гаранта і Прем'єра бачили на різних акціях разом. З Мата Харі по-українські не вийшло. Хтось з заявників мав неприємності? Ні. Лише підвищення по службі. Головне брехло СП Кислінський став генералом!? Щось багато у нас диваних генералів!? На багаторазові запитання журналістів стосовно подібних дій з боку секретаріату Ющенко підкреслює, що не має сенсу звертати увагу на роботу його "сантехніків". Я б уточнив і назвав би цю публіку асенізаторами, по народному говнярами. Президент вважає, що він таким чином перевів стрілки!? І таким чином заховався. Не потрібно тримати усіх за дурнів. Ми маємо справу з психологічною війною, в Україні, війною супроти Тимошенко і її команди. Де як відомо: Ціль виправдовує засоби. Пацани продовжують копатись в лайні. Про яку мораль і порядність може йти мова?
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 23.01.2009 14:27
IP: 77.123.205.---
В стилі Галохвастова. Воно конешно газ на шару було б ваабще. Правільно: Зробимо олігархів ще багатішими. Воно нічого, шо бог разуму лішив, зате багатий і наш доморощений. Пугали одними цифириями, а вийшло еще нічего. Но тут віходить то і Юлю костить не зачем. А гарант буть-то і не при чем. І Презідент решив шо пора Юлю опустить нижче подвального приміщення. Не дарма ж напередодні Безсмертний бдітельно доносил, шо та на гачку в ФСБ. То було в першом акте, коли гарант наделав повні штани. Но ружо висіло на стінці. У втором акте, коли Юля все разруліла і ВА змінив штани. Бо зустрічався з батькой Лукашом воно і стрельнуло. Виявляється все Юля робила не то і не так. Ну як же признать, что хтось від тебе розумніший і діяльніший? Контрольний вистрел по Юлі планіровалі у цю п'ятницю. На РНБ.Не виходить, компри малувато.Перенесли еще на одну, может Юльку удасться сковірнуть у ВР. Дела серьезні, море бабла упливає. Фірташ нервічає, вже готує коментрі для "Інтера". А Соколовський з СП, ще те брехло. Воно нічого не знає, ні про що не відає. І це при тому, шо офіційно входило до складу делегації на переговорах. Карась (ов) главний стратег вважаєт, шо треба все переграть. Помаранчеві -мир! Яка консолідація? Всі налаштовані на мочилово Юлі.
Це свідчить, що боевой штаб Гаранта на все смотрить через приціл боротьби за другий президентський термін. Хорошо работаєте пацани. "Леди Ю" за популярністю уже в Донецкой гебернії вийшла на перше місце. Карась! ви сплошна крутизна. Аж голова упріла.
Віктор Уколов _ 23.01.2009 14:04
IP: 194.30.168.---
Jurdumm
Справа в тому, що порушується принцип розподілу на чиновників та політиків. Політики постійно перебувають під прицілом ЗМІ і на кожних виборах здобувають оцінку своїм діям і висловлюванням. Оцінку виборців – це політична відповідальність. На відміну від них чиновникам до одного місця вибори і виборців, і відповідальність. Їх цікавить лише точка зору Патрона. Тому у всіх розвинутих демократіях Заходу чиновники не виголошують політичних заяв.
Ну і згадайте армійську істину – для командира ховатися за спини підлеглих не етично, не чесно, так роблять тільки боягузи і покидьки.
Тому вони, звичайно ж будуть гавкати, ми ж їх не повбиваємо, але Він має знати, що зневага нормальних людей до такого лайна – не має меж.
_Netko_ _ 23.01.2009 13:35
IP: 195.42.130.---
http://www.ord-ua.com/categ_1/article_53774.html
...Есть и более глобальные планы. На днях в Днепропетровске состоялась встреча президента Ассоциации украинских банков Сугоняко с банкирами.Сугоняко вместо того что говорить о проблемах начал говорить что легитимный только Президент он отвечает перед народом и т.п...Потом сказал, что давайте подержим его чтобы продлить полномочия на 2 года...После этого половина зала встала и вышла... В ближайшее время Секретариат Президента планирует начать кампанию "народных инициатив" по срыву очередных выборов Президента...
_Netko_ _ 23.01.2009 13:34
IP: 195.42.130.---
23.01.2009 13:05___ БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ
Netko_
Жалко вкладчиков банка "Надра"? А как с остальными банками? За какие таки заслуги бонусы со стороны НБУ? Ларчик открывается просто. К будущей президентской кампании "Надра" планировались как основной накопитель финансов для штаба Виктора Андреевича.Отсюда и страсти мордасти.
Ви неуважно мене читали
Jurdumm _ 23.01.2009 13:27
IP: 77.121.139.---
Пане Вікторе!
А хай собі частіше "виступають" кислинські, шлапаки і інша рвань президентська! Це ж тільки на користь ЮВТ, бо чим більш вони будуть
"напрягати" населення, тим краще. Зверніть увагу на них, в останній час жодного докіру на
адресу партії великого капіталу (а по своєї суті-дрібних щипачів да крадіїв
чужих шапок- це в них вже в крові, і цього їм вже ніколи не позбутись). Навіть і особливо за існувавшую до недавнього часу корупціонную РУЕ, за схеми відкатів і "рефінансування" банків Клюєвих і Фірташа та таких же як вони з когорти невтопляемих.
Гадаю, що людям достало часу розібратися чим і ким є наш найголовніший
Кум країни, тому все, що походить від нього і його артелі сантехніків приймається країной так як треба.
"По трудах їх й воздасться їм".
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 23.01.2009 13:05
IP: 77.123.205.---
Netko_
Жалко вкладчиков банка "Надра"? А как с остальными банками? За какие таки заслуги бонусы со стороны НБУ? Ларчик открывается просто. К будущей президентской кампании "Надра" планировались как основной накопитель финансов для штаба Виктора Андреевича.Отсюда и страсти мордасти.
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 23.01.2009 12:58
IP: 77.123.205.---
Так в чем виновата Тимошенко?

Если проанализировать все претензии к премьеру, то вина ее состоит в двух с половиной пунктах

Во-первых, она договорилась. Это ужасный грех, поскольку Ющенко вообще ни о чем договориться не смог (что не удивительно – его не только в Кремле не считают надежным партнером), а Янукович не смог и договариваться (поскольку находится в оппозиции).

То, что победа принадлежит ей, заметно снижает авторитет и Ющенко, и Януковича...

Во-вторых, в формуле Тимошенко-Путина учтена цена нефти, но не учтены финансовые потребности Ющенко и Януковича (что неизменно учитывалось в цене газа ранее).

То, что Ющенко отрицает участие в "вонючих" газовых схемах можно трактовать только в том смысле, что деньги не пахнут. Иначе трудно понять упорство, с которым президент борется за доходы "РосУкрЭнерго".

Второй с половиной пункт – роль самой этой компании, которая, собственно, обеспечивала финансовый интерес украинских политиков. Теперь она вытеснена из прибыльного бизнеса и против соглашений без посредников выступают как раз прикормленные Фирташем политические силы.

Думается, одним из важных сюжетов российско-украинских отношений ближайших лет будет борьба правительств против ими же взрощенной транснациональной корпорации.

Но не все будут последовательны в этой борьбе. Ведь "газовый откат" – неплохое подспорье для ведения избирательной кампании, а в случае неудачи он способен обеспечить безбедную старость.

Василий Стоякин, УП.20.01.09
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 23.01.2009 12:56
IP: 77.123.205.---
Віктор Андрійович продовжує вести партію месії-пророка. Не царська то справа опускатись до рівня ведучих перемовини. Все в "кращих традиціях" створення хвиль на воді. Знову проротства в стилі: "якбы да кабы". Знову "програш України", зрада національних інтересів!? Вибачте пане Президент, а де Ви були, на Марсі чи на Луні? Катались на лижах, відпочивали. Ну ще поїхали туди, де і так майже 100% підтримують Україну. А в Росію, зась. Боязко, кишка тонка. В Тернополі, Гаранту, в студентські роки, не читали лекцій по політології. Пане Президенте переговори це не гра в карти. Це пошук компромісів, при одночасному збереженні політичних облич учасників. Україна сприймалась під час перемовин і сприймається сьогодні гідно. Але як свідчать події і в українській сімї не обходиться без неадекватних. Гаранту не дає покою лаври більш вдалих політиків. Безумовно, дає про себе знати боротьба потенційних кандидатів на посаду Президента і страх ВА перед ростом популярності "Леді Ю". Але це не привід топити Україну. Ненависть до Тимошенко ставить Гаранта по один бік барикад з Фірташем і опікуючу ним ПР. А можливо Гарант вважає, що Фірташ і К – Україна? Саме так вважає В.Балога. Іншими словами: "Маразм крепчает", "Свита робить Короля", або "Який піп такий і приход".
_Netko_ _ 23.01.2009 00:27
IP: 195.42.130.---
23.01.2009 00:02
http://www.unian.net/ukr/news/news-296590.html
БЮТ не прагнутиме імпічменту Ющенка
Блок Юлії Тимошенко (БЮТ) не наполягатиме на початку процедури імпічменту Президента України Віктору Ющенку, якого лідер БЮТ і прем'єр-міністр Юлія Тимошенко публічно звинувачує в багатьох серйозних промахах, заявив перший віце-прем'єр-міністр України Олександр Турчинов, виступаючи в прямому ефірі телеканалу "Україна".
"Я б не хотів сьогодні, щоб ми звели все до імпічменту президента... Імпічмент – це достатньо серйозна відповідальна процедура. І для імпічменту необхідно, щоб були не просто політичні звинувачення, а серйозні юридичні підстави", – цитує його РІА "Новости".
"Я вважаю, що в умовах, коли країна в кризовому стані, коли у всьому світі ми бачимо, як об'єднується не тільки влада, а й опозиція, ми повинні все зробити для того, щоб все-таки спробувати об'єднати і владу, і опозицію... замість того, щоб просто зводити політичні рахунки", – заявив перший віце-прем'єр України.
За його словами, об'єднати владу і опозицію необхідно для того, щоб подолати кризу. "А потім розбиратимемося, хто в чому винен", – резюмував Турчинов.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Щось панове БЮТ-івці ваш "хор" яко лебідь рак та щука
_Netko_ _ 22.01.2009 22:42
IP: 195.42.130.---
Ну з гарантуєм нашим хоружівським давно все ясно. Що там такого мало би зробити це всеукраїнське захланне ледащо, аби подивувати люд український – мені фантазії явно бракує.
Вернемося до наших "баранів", а саме – війни між Ю.Тимошенко й Д.Фірташем. Виглядає на те, що у газовому двобої Юля таки переможе (Кацапія не заперечує і Європа підтримує).
Якщо брати до уваги прихильників (тобто потенціальних виборців) Ю.Тимошенко то тут річ ясна – майже одностайна солідарність.
Але візьмемо наступний об'єкт війни – банк "Надра". Відомо, що там до 4 мільйонів вкладників. Припустимо, що прихильників БЮТ – третина (згідно з результатами останніх виборів). І от незабаром Юля перемагає і в цьому двобої – отже, банк "Надра" – завалюється (падає). Якщо взяти термін депозиту від півроку до року, і нехай його укладено у вересні-листопаді минулого року, то термін повернення якраз припадає на весну-осінь – виборчу президентську кампанію а той на вибори президента. Ви уявляєте собі. як прореагує цей потенційний виборець БЮТ?
Тут вже винуватцем неповернення вкладів буде виключно Ю.Тимошенко. Безвідносно до ставлення до Фірташа. А це від 1млн до 1,5млн прихильників (поточних і потенційних). І я впевнений, що знайдеться опонент, який це буде докладно ретельно й методично пояснювати.
А якщо ПРдуни прискорять перевибори парламентські (складання депутатських мандатів – ймовірність невелика але й не нульова). Тоді взагалі – дупа ситуація. А переможець у ВР автоматом переможе і на преза
NELLI _ 22.01.2009 21:59
IP: 77.123.111.---
22.01.2009 21:48___ prado
Это те же свиньи, но другой породы – бютовской. И это e;t понимает большинство людей. Хотя все умалчивают, что тогда Россия предлагала Украине газ по 220 долларов с 50, а Фирташ, благодаря возможности реэкспорта, сделал эту цену 90 долларов и транзит с 1.06 до 1.6. Такого "прогресса", как Тимошенко, не достигал еще никто. Хотя, за что не возмется и только провалы. За этот год в силу ухудшегося материального положения людей и роста безработицы резко возросла детская беспризорность. Так что не надо говорить только потому, что вы сторонник Тимошенко. За год ее пребывания в исполнительной власти стало жутко жить в этой стране.
prado _ 22.01.2009 21:48
IP: 193.27.0.---
22.01.2009 20:09___ NELLI
22.01.2009 16:09___ НЛО
У свиней, пользуясь вашим слэнгом, отобрали доход от тендерной палаты и они, свиньи, набросились на газ. За счет всей страны. Газовых свиней не видели? Второй день с телеэкрана не исчезают.

Не-а. Не так. Газовых свиней отодвинули от корыта. Вот они и визжат.
prado _ 22.01.2009 21:44
IP: 193.27.0.---
22.01.2009 15:44___ fvl
Два раза перечитал Уколова, но кто на ком стоял так и не понял. Профессор Преображенский бессмертен. Пойду водички попью, может легче станет, а то заумь берет.

Лучше пойди пописяй. Точно легче станет.
prado _ 22.01.2009 21:37
IP: 193.27.0.---
Бути Президентом – це не пільга і не привілей,

Опа-на! Бути Президентом – це пільга і привілей. Саме це, мабуть, мав на увазі президент, коли після інавгураціїї сказав:" А все-таки комфортно бути президентом". Вже тоді закрадались сумніви в його адекватності...,
Мановар _ 22.01.2009 20:58
IP: 82.193.125.---
22.01.2009 14:36___ kod123
Россия заплатит за транзит газа ($1.7*12) = $20.4 * 120млрд.м3 = $2.448млрд.
Минимальная цена транзита газа в Европе $4 ($4*12) = $48 * 120млрд.м3 = $5.76 млрд.
Банда Путина и Григян (Тимошенко) украли ($5.76 млрд. – $2.448млрд.) = $3.312млрд.

Не так. kod123 -Вы не правы!:
1) за транзит 1,7
За транзит1 правильно1,7*12*120млрд.м3=$2,448 млрд
За технол.газ1 $160*120мррд*0,07 (7% норма техн.газа) =$1,344 млрд
Прибыль1: $ (2,448-1,344) млрд=$1,11 млрд
2) за транзит 3,4
За рыночный транзит по Газпрому 3,4*12*12=4,896 млрд
За технол.газ1 $450*120мррд*0,07 (7% норма техн.газа) =$3,78 млрд
Прибыль: $ (4,896-3,78) млрд=$1,12 млрд
варан _ 22.01.2009 20:39
IP: 195.248.173.---
Такое впечатление, что Ющенко не за спины подчинённых прячется, а у них под каблуком.
NELLI _ 22.01.2009 20:12
IP: 77.123.111.---
22.01.2009 15:50___ Black_Sea
Його демократія полягала в тому, що він на УП поливав брудом усіх, окрім тих, хто йому платив. Заробив брудом місце у парламенту. Це демократія по- бютівські. Як і зараз. Смрад стоїть. Богословська занервувала, бо не втримала пальму першості за бруд.
NELLI _ 22.01.2009 20:09
IP: 77.123.111.---
22.01.2009 16:09___ НЛО
У свиней, пользуясь вашим слэнгом, отобрали доход от тендерной палаты и они, свиньи, набросились на газ. За счет всей страны. Газовых свиней не видели? Второй день с телеэкрана не исчезают.
NELLI _ 22.01.2009 20:01
IP: 77.123.111.---
22.01.2009 17:17___ НЛО
Гы-гы.
Холодноярівець _ 22.01.2009 18:54
IP: 193.239.178.---
Хватить цей дешевий ПиАр!
Скільки ЦЕ МОЖЛИВО ТЕРПІТИ!
_IV _ 22.01.2009 18:14
IP: 195.248.177.---
Виктор Уколов, интересно, чего ж ты не написал апр это год, хотя бы полгода назад?
:-)
Добрик _ 22.01.2009 18:07
IP: 194.44.241.---
Добрик, мене тільки тішить низький інтелектуальний рівень та відсутність самоконтролю у таких як Ви прихильників Президента:-)
Це повністю відповідає його діям. Який попит серед прихильників – така й пропозиція

Для Уколова.

Хто розпинав Президента за законопроект про КАЖАНІВ. Вся кАманда прффесіоналів! Від Богині до останнього чергового на сайтах.
В результаті Україна єдина країна Європи яка не ратифікувала угоду про цих, нафіг ні кому не потрібних тварин. Це результат твоєї роботи – народний депутат Уколов.

І так все чого ви, світлоносні, торкаєтесь.

Навіть форуми зафлудили своєю кАмандою. Парочка графоманів, дежурних но сайтах, крапаєт всяку фігню, типу "Тільки Юля нас спасе" і розказує що і хто має зробити. А прийдете до влади, тьфу, тьфу, тьфу, і буде "Міністерство правди від Томенка" сидіти за спиною в адміна і витирати коменти.
Переконайтесь що таке свобода не рос.сайті "Позор нации". Це треба бачити кожному,
http://www.badnameofrussia.ru/Putin-Vladimir.html?page=12
Така фігня вже тиждень.

А такі як ти,Уколов, пробуєте нас загнати в це стойло.
І тільки справжні воїни будуть достойні говорити правду. Спочатку. А потім просто говорити. А потім буде видно.
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter