6 липня 2009, 08:26

''Черного кобеля – не отмоешь добела''. Здавалося і при чому тут Арсеній?

Недавно знайшов у мережі чудовий ролик з подвійним змістом. І хоч це ролик іноземної компанії, на мій погляд, він може бути адаптований до українських політичних реалій. Адже мімікрія (перефарбовування) кандидатів у Президенти відбувається просто на очах.

Натомість на Арсенія Яценюка працюють інші спеціалісти, які поставили собі за мету прибрати легковажні кольори. Але цей міліарний стиль, який йому нав'язали російські політтехнологи, жахливо не пасує до яскравої України.

Звичайно, можна запропонувати кілька виходів з цієї тупикової креативної ситуації, у яку його загнали московські політтехнологи. Але у росіян є чудова приказка – "Черного кобеля не отмоешь добела". Хлопці, які витіснили з штабу Яценюка українських рекламістів, відомі з 2004 року своїми примітивними роликами про поділ України на три сорти.

І тоді, і зараз вони працюють грубо і кондово.

Особисто я, у питаннях нашої реклами, готовий співпрацювати з усіма українськими рекламістами і креативними агентствами на умовах творчого конкурсу ідей. Серед рекламістів мої координати знайти не складно, тож запрошую до співпраці. Втім, ви можете залишати свої координати просто у цьому блозі, обіцяю їх знайти серед флуду.

Московську "группу Валитова" прошу не турбуватися:-)