4 серпня 2009, 14:28

Хто такий Артемій Лєбєдєв і чому його так хочуть посватати?

Вже не вперше я читаю на форумах про "світоча руського дизайну" Артемія Лєбєдєва, який нібито працює над дизайном реклами БЮТ. Не бажаючи у жодній мірі образити мабуть талановиту, але незнайому мені людину, хочу дати спростування та реальну, а не вигадану інформацію.

Як керівник креативно-рекламного напрямку у центральному штабі, я відверто заявляю, що над рекламою БЮТ працюють відомі українські дизайнерські та рекламні агентства на правах постійно діючого творчого конкурсу. Ми обираємо найбільш вдалі пропозиції і замовляємо їм роботи. Таку ж тактику ми будемо продовжувати до кінця кампанії, протягом якої ті або інші агентства будуть підключатися у разі потреби.

Наразі я вдячний РА "Білки і Стрілки", РА "Тортіла", РА "Марка Твен", РА "Фабрика Брендів", дизайнерській студії Олени Петрової та режисерові Олександру Кирієнку – чиї творчі рішення вже знайшли застосування в розробках нашої реклами.

Обіцяю і в майбутньому обов'язково розповідати про тих, хто працюватиме разом з нами. Ми продовжуємо конкурс, маємо цікаві пропозиції від українських фахівців і з задоволенням ними скористаємось.

Водночас я хочу спростувати інформацію про співпрацю з БЮТ "російського дизайнера" Артемія Лєбєдєва, з яким ми не маємо честі бути знайомими.

P.S. Всім бажаючим, пропоную надсилати свої пропозиції та проекти реклами на мою неофіційну адресу – voloku (et) ukr.net

P.P.S. Не виключаю, що ці чутки про "російського дизайнера" – генеровані у штабі одного з юних кандидатів у Президенти, де справді працюють російські політтехнологи, у минулому одіозні автори ролика про розподіл України на три сорти. Насьогодні всі результати їхньої роботи мають "колір дитячої несподіванки" як на відомих бігбордах, так і в інформаціях про "російських дизайнерів":-)