Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Губернатора Херсонщини примушують розміщувати антирекламу? (фото)

23 вересня 2009, 10:58

Для нас не секрет, що на дорогах країни протягом останнього місяця з'являються бігборди подібним чорним піаром. Однак для мене було повною несподіванкою побачити документ, який підтверджує, що це відбувається завдяки главам обласних адміністрацій.Ця накладна про передачу бігбордів брехливого змісту виписана на прізвище Силенков може означати, що плакати передані для Бориса Віталійовича Силенкова, губернатора Херсонщини.

У зв'язку з цим документом у мене з'явилась причина звернутися з депутатським запитом на ім'я Генерального прокурора щоб з'ясувати чиїм коштом державні службовці розміщують таку антирекламу, хто її виготовлює і передає.

Раніше до мене неодноразово доходили інформації, що Віра Іванівна наказала губернаторам розміщувати подібну бридоту. Однак документальних підтверджень не було. Сподіваюсь, Генеральна прокуратура, відома своїм принциповим ставленням до зовнішньої реклами, проявить пильність і дасть відповідь на звернення народного депутата.

Обіцяю про переписку з генпрокуратурою регулярно інформувати громадськість у своєму блозі.

powered by lun.ua
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter