Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Народні депутати вимагають від Могильова розслідування побиття журналістки

12 жовтня 2011, 15:10

Міністру внутрішніх справ

України

Могильову А.В.

Шановний Анатоліє Володимировичу!

Ми народні депутати України, члени парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації, закликаємо Вас взяти під свій контроль розслідування факту побиття фотокореспондента журналу "Кореспондент" Наталії Кравчук бійцем спецпідрозділу МВС "Беркут", яке мало місце 11 жовтня 2011 року біля Печерського суду у м. Києві, про що повідомляють ЗМІ (додаток 1)

Вимагаємо від МВС встановити особу чоловіка, який здійснив побиття і пошкодив фотокамеру журналістки, і притягти винного до відповідальності за перешкоджання законній професійній діяльності журналістів згідно Статті 171 Кримінального кодексу України та за хуліганський вчинок згідно Статті 296 Кримінального кодексу України. Просимо провести службове розслідування вчинку бійця спецпідрозділу "Беркут" та визначити його відповідність займаній посаді.

Сподіваємося, що органи МВС, які зобов'язані стояти на захисті прав і свобод громадян, проявлять принципову позицію під час розслідування злочинів проти журналістів. Водночас, закликаємо Вас, пане міністре, використовувати "Беркут" за прямим призначенням – для боротьби зі злочинністю, а не проти мирних демонстрацій опозиційних політичних партій.

Про результати розгляду депутатського звернення, відповідно ст. 16 Закону України "Про статус народного депутата України", просимо письмово повідомити нас та постраждалу Н. Кравчук в установлений законодавством термін.

Додатки: 1 арк.

Народний депутат України Абдуллін О.Р.

Народний депутат України Кондратюк О. К.

Народний депутат України Уколов В.О.

Народний депутат України Стець Ю.Я.

P.S. Обговорення теми прошу вести в блозі Мустафи

powered by lun.ua
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter