Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Заява про екстренне засідання Комітету з питань свободи слова

12 липня 2012, 16:56

Заява протесту

проти політичного тиску на ЗМІ в Україні

В переддень парламентських виборів в Україні посилився тиск на незалежні засоби масової інформації. Як народні депутати України, члени Комітету з питань свободи слова та інформації, ми вважаємо спроби кримінального переслідування незалежного сайту "Лівий Берег" та порушення кримінальної справи проти генерального директора телеканалу ТВі – політично вмотивованим переслідуванням журналістів, які мають сміливість займати незалежну і критичну позицію щодо дій влади.

Ми закликаємо владу припинити з'ясовувати стосунки зі ЗМІ, зосередившись на усуненні недоліків та правопорушень, які викликали критику. На нашу думку неадекватна реакція із застосуванням податково-каральних органів свідчить не про силу, а про слабкість режиму, який боїться критики на парламентських виборах, передчуваючи свою поразку.

Для висвітлення всіх обставин нової хвилі політичного переслідування ЗМІ ми ініціюємо екстрене позачергове засідання Комітету з питань свободи слова та інформації 17 липня у вівторок. У зв'язку з цим ми просимо наших колег, народних депутатів від фракцій більшості, перервати відпустки, повернутися до Києва, щоб дати об'єктивну оцінку діям влади.

12 липня 2012 року. Київ

Народні депутати України

Від Об'єднаної опозиції:

Олександр Абдуллін

Олена Кондратюк

Юрій Стець

Віктор Уколов

P.S. Ви можете коментувати у моєму профілі на ФБ

powered by lun.ua
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter