Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Яценюк хоче стати міністром закордонних справ?

18 листопада 2014, 16:59

Все ж таки важко дається йому міжнародна риторика. За першим повідомленням Арсеній Петрович закликав Росію до переговорів на нейтральній території, чим до краю здивував багатьох експертів та дипломатів. Всі намагалися зрозуміти, що мав на увазі Прем'єр??? Спочатку повідомлення за цим та багатьма іншими лінками виглядало так:

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк пропонує Росії провести переговори на нейтральній території

Про це Яценюк заявив журналістам після зустрічі з прем'єр-міністром Норвегії Ерною Солберг, передає Еспресо.TV з посиланням на "РБК-Україна".


Пізніше прес-служба почала виправляти слова шефа на всіх доступних сайтах, пояснюючи – він мав на увазі Женевський формат.

Лишається відкритим питання навіщо взагалі Прем'єр вийшов за межі своїх повноважень?

Уявив себе Президентом? Чи мріє стати міністром закордонних справ?

Яким буде наступний крок у президентському форматі гіперактивного керівника уряду? Поїде у війська? Поведе в атаку?Спікер вже на передову їздив і навіть нащось начепив собі автомат і пістолет.Головне, щоб Арсеній Петрович не брав у руки нікого важкого. Щоб не надірвався. Йому ще реформи в економіці зробити треба, які з невідомих причин 8 місяців не робилися. А це справа не проста і треба бути здоровим:-)

powered by lun.ua
Aтака Путіна1223 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14 Уряд реформ403
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter