Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Керівництво АП посилюють політичним топ-менеджером. Ковальчук переходить на Банкову?

26 грудня 2014, 14:50

Віталій Ковальчук може посісти вакантне місце Першого заступника глави Адміністрації Президента. На відміну від керівника АП Бориса Ложкіна, він зробив собі ім'я на політичних, а не на бізнес-проектах.

Найуспішніший з проектів Ковальчука, партія Удар, стала однією з головних партійних основ Блоку Петра Порошенка. Кажуть саме завдяки Віталію Ковальчуку вдалося переконати найбільш імовірного з кандидатів у Президенти Віталія Кличка підтримати Петра Порошенка.В результаті була реалізована мрія кожного політконсультанта – об'єднання дало кумулятивний ефект, що пробило зневіру багатьох виборців і вивело Порошенка у переможці вже у першому турі.

Це справді непересічний результат, бо ще недавно об'єднання сильних партійних проектів та політичних лідерів приводило до поглинання не лише партійних структур, але й рейтингу.


Так сталося в 2012 році після злиття Батьківщини та Фронту Змін. На тодішніх парламентських виборах їхній спільний список взяв менше, ніж могли отримати два партійні проекти, якби вони пішли окремо.

Останні парламентські вибори 2014 року для Віталія Ковальчука дехто називає не надто успішними, бо БПП, штабом якого він керував, набрав на кілька десятих відсотка менше, ніж Народний Фронт. Однак, добре сміється той, хто сміється останнім. Як виявилось фракція БПП за рахунок перемог у мажоритарних округах виявилась майже удвічі більшою від фракції так званого "переможця виборів" Народного Фронту.

Враховуючи шалену кампанію чорного піару, яку розгорнули конкуренти проти діючого Президента, (його особливо хотіли дискредитувати в Москві), найбільша президентська фракція у Верховній Раді – це справді переможний результат.

Бажання Президента переманити Віталія Ковальчука на Банкову цілком зрозуміле, якщо згадати, що після переходу в уряд Генадія Зубка в керівництві АП не залишилось жодного народного депутата. Зрозуміло, що Ковальчуку доведеться скласти мандат, але його знання парламенту зсередини, як і його політичний досвід є дефіцитними в АП і потрібними.

powered by lun.ua
Aтака Путіна1223 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14 Уряд реформ403
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter