Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Про внуків чорнобильців і дармоїдів

13 січня 2015, 14:56

Щойно прочитав, що дітей чорнобильців, [URL=http://www.ukrinform.ua/ukr/news/ditey_chornobiltsiv_perestali_bezkoshtovno_goduvati_v_shkolah_2009315]перестали годувати у школах

[/URL]

Як 46-річний чоловік, який закінчив школу в смт Поліське, що належить до 2 зони обов'язкового відселення, вирішив розібратися.

Отож.

Дітьми чорнобильців можна назвати тих, хто народився в 1 та 2 зоні після 26 квітня 1986 року. Тобто, найстаршому – 28-29 років. Такі в школу точно не ходять.

Якою ж є верхня межа "дитини" чорнобильця? Думаю, не пізніше 1995 року, коли закінчили відселяти моє Поліське. Його відселяли одним з останніх.

Тому "дітям чорнобильців" не може бути менше 19-20 років і в школу вони ходити не можуть. Інші діти – народжувались в чистих місцях.

Тепер питання – кого ж годують у школах безкоштовними обідами за рахунок наших податків? Ясно, що не дітей чорнобильців. Відтак внуків чорнобильців? Ще одне питання чи годуватимуть безкоштовно правнуків і пра-правнуків чорнобильців?!

Ми повалили пам'ятники Леніну, але коли ми викинемо комунізм і ленінізм з наших голів?

Наприклад, в Україні існує 4 зона посиленого радіаційного контролю, до якої входять всі північні околиці Києва. В рік на її утримання йде близько 1 млрд гривень.

Але панове, такі ж рівні забруднення, як у 4 зоні, є у Австрії, Хорватії, Швеції та Норвегії. Однак там ніхто не витрачає податків на соціальні пільги населенню цих територій.

Я не маю доказів, але враження, що це чергова корупційна кормушка.

powered by lun.ua
Корупція1412 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter