Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Що я почув у посланні Президента?

04 червня 2015, 14:38

Виступ був самокритичним, що рідкість для політиків, і різко антиросійським. Ну, але він ще був антиолігархічним, тому я можу собі лише уявити як його будуть знецінювати олігархічні телеканали...

Що я почув у Посланні:

Президент заявив про головне спільне досягнення за останній рік – збереження незалежності України.

Президент акцентував увагу на проведенні реформ і боротьбі з корупцією. Цим двом темам було присвячено близько половини тексту послання.

Президент дав відповіді на головні питання, які турбують суспільство, але водночас не опустився до популізму, на став загравати з депутатами і народом, не відступив від проголошеного курсу.

Президент декларував підтримку Уряду до осені, анонсувавши, що восени коаліція буде "під мікроскопом" розглядати роботу кожного міністра.

Президент визнав недостатнє забезпечення Збройних сил, хоч і подякував волонтерам у Міністерстві оборони за перші успіхи.

Президент був обережно оптимістичним і заявив, що пік економічних негараздів Україна пройшла, якщо не буде ескалації конфлікту на Донбасі.

Президент підтвердив курс на боротьбу за розмежування бізнесу олігархів і державних ресурсів.

Президент підтвердив проведення місцевих виборів восени на основі нового закону про відкриті списки, який має бути прийнятий у парламенті.

Президент не тільки підтримав реформи, що вже почалися, але й запропонував дискусії щодо майбутніх реформ та нововведень. Наприклад, фінансування політичних партій та підтримка вивчення англійської.

Важливою є сама форма послання, яке вперше передано депутатам в електронному вигляді на флешках, які вони зможуть використовувати у роботі.

powered by lun.ua
Adam Viter _ 04.06.2015 15:31
IP: 178.92.190.---
От полномасштабного вторжения в страну российских войск нас спас только один небольшой нюанс – действующий парламент в момент "бегства Януковича", который смог назначить и.о. Президента (то есть Верховного Главнокомандующего). А ведь "по плану Путина "Барбаросса" " он должен был быть НЕ ДЕЙСТВУЮЩИМ (напомню, что в момент "собирания кворума" в революционном хаосе, "совершенно неожиданно" в здании ВР обнаружились какие-то мутные "украинские революционеры" с явно выраженными признаками принадлежности к такой милой российской структуре, как ССО РФ, которых охрана парламента с БОЛЬШИМ трудом смогла выдворить из здания ВР, не сильно вникая в истинную суть этих "революционеров". Этот эпизод "революции чести" мало известен, но он был)
- а теперь ответьте мне, ЧТО могло остановить Путина, когда Президент и Премьер бежали (НО ТЕМ НИ МЕНЕЕ, ПРОДОЛЖАЛИ УТВЕРЖДАТЬ, ЧТО ОНИ ЛЕГИТИМНЫЕ...), а парламент "пал" бы под революционным напором хорошо подготовленных "милиционеров", "революционеров
Jessi Davis _ 04.06.2015 15:26
IP: 104.154.52.---
Порошенко рік нас обманює. Його слова- це порожній звук. Він не пояснив народу головного – підкилимні домовленості порошенко- фірташ-путін.

Проблема N1- з його вини гинуть люди, переслідують патріотів, компроментують добровольців.
Що заважає в ГШ і МО зробити чистку??? Вже предствники іноземних держав показують пальцем на 5 колону в силових структурах України. Порошенку це вигідно.

А як пояснити рік бездіяльності Яреми. Ніхто нізащо не відповідає, ніхто не покараний. Кругова порука, тотальна корупція.
Сергей Бочкарев _ 04.06.2015 15:24
IP: 109.95.50.---
Странный такой "политконсультант", который с ужасом первый раз открыл возможность написания комментариев по своим творением, и сразу решил написать, о ком бы вы думали, ... о новых реформаторских инициативах президента!
trakt _ 04.06.2015 14:49
IP: 46.201.77.---
Виступ був самокритичним, що рідкість для політиків, і різко антиросійським.
=
Не треба наговорювати – президент не росіянин і якщо він критикував себе, то це не значить, що це антиросійська критика. Просто йому доводиться мати діло з росіянами і він змушений їм багато обіцяти, і задобрювати Путіна.
Зеленський3 Донбас5 Корупція1305 Aтака Путіна1200 Україна та Європа1071
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter