24 лютого 2016, 17:20

Чому Amnesty International не варто турбуватися за проросійські погляди

Як мінімум це не відповідає дійсності хоча б тому, що на окупованій території України – в Криму та на Донбасі проросійські погляди вільно висловлюються.

Натомість там людей переслідують і навіть катують та вбивають за український патріотизм.

Головним винуватцем погіршення ставлення до проросійських політиків в Україні є Володимир Путін та його агресія проти нашої Батьківщини. Якщо раніше проросійські політики були навіть присутні у Верховній Раді, то зараз поняття проросійський стало тотожним поняттю антиукраїнський.

Руслан Коцаба не є в'язнем сумління у класичному розумінні. Можливо стіни в'язниці його рятують від реальної загрози з боку тих, хто був поранений, або чиї рідні загинули від російської зброї на Донбасі.

Треба визнати, що в порівнянні з лихою долею Олеся Бузини, – Руслан Коцаба все ж таки перебуває під постійною цілодобовою охороною і має почуватися у безпеці.

Руслана Коцабу звинувачено у державній зраді за заклики ухилятися від мобілізації та, кажуть, за небезкорисливі контакти з представниками Росії.

Загострюю увагу Amnesty International – режим диктатури встановився не тут, а на окупованих територіях, де за проукраїнські погляди можуть убити. Там є справжні проблеми з правами людини.

Україна ж є настільки демократичною, наскільки це можливо під час війни.