11 травня 2016, 18:05

''Миротворець'' використали в інформаційній провокації проти України?

Цілком очевидно, що сайт "Миротворець" використали – на мою думку він став жертвою інформаційної провокації, до якої ймовірно причетна Росія. Адже публікацією списку журналістів іноземних ЗМІ, які, нібито, працюють на ворога, завдано удару іміджу України.

На місці "Миротворця" я б запросив СБУ розслідувати хто організував витік інформації і з якою метою.

На мою думку Україна не повинна ділити журналістів на "своїх" і "чужих", тим більше, що на відміну від зарубіжних, українські ЗМІ не можуть нормально працювати на окупованих територіях.

Проте звання "журналіста" не можна поширювати на пропагандистів з ідеологічних рупорів Кремля – таких як "Russia Today", "Звезда" та деяких інших, що зловживають назвою ЗМІ.

Враження інформаційної провокації підтверджує публікація персональних даних народних депутатів та українських журналістів, яку організували російські хакери, начебто в помсту за розміщення даних журналістів у "Миротворці"

Найголовніше тут, що хакери безапеляційно називають СБУ винуватцем публікацій у "Миротворці", що з головою видає російську зацікавленість перекинути провину на українську сторону.

Я думаю, Москву просто дістала об'єктивність зарубіжних ЗМІ на окупованих територіях – публікацією їх банально намагаються витиснути з ОРЛО та ОРДО, водночас, посваривши з Україною.