20 вересня 2016, 18:31

Гібридна атака виборами у Криму – провалюється

До такого не додумався навіть Гітлер – він не проводив виборів до Рейхстагу на окупованих територіях України. Але Путін не Гітлер. Він значно цинічніший.

Хоча б тому, що на окупованих територіях ходять рублі. А в другу світову була спеціальна валюта – окупаційні рейхсмарки.

Вибори в Криму Путін використовує для внутрішньо-російської пропаганди – мовляв, всупереч пануючій думці у світі, Росія демонстративно вважає Крим власною територією.

Рішення Верховної Ради про невизнання виборів у Криму не просто призводить до не визнання Державної Думи Росії в Україні. Проголосована постанова ВР – мандат до дій делегації ВР у ПАРЄ, яка буде вимагати тепер на законній основі невизнання парламентської делегації нелегітимної Державної Думи.

Єдине, що створює поганий присмак – не голосування частини народних депутатів. Адже йдеться не просто про черговий закон, голосували по суті питання підтвердження територіальної цілісності України.

Дивно, чому ЗА проголосували 264 депутати, а не всі 325, які були на засіданні.

Будемо вважати, що в постійному шумі і гамі, який притаманний нашій Верховній Раді, не всі зорієнтувались наскільки важливим і непересічним є це голосування.