20 лютого 2017, 16:07

Тимошенко-Наливайченко (і Артеменко) пропонують розміняти Крим на Донбас?

"Якщо зірки запалюють, значить це комусь треба", – ще в 1914 році писав Володимир Маяковський навіть не відаючи наскільки пророчими будуть його слова і через 100 літ.

Якщо до вчорашнього дня хтось і чував хто такий народний депутат Андрій Артеменко, то це були або його сьогоднішні однопартійці з Радикальної партії, або його вчорашні однопартійці з Правого сектору, або його позавчорашні однопартійці з Блоку Юлії Тимошенко.

Втім, після його пропозиції відати Крим у оренду на 80 або 100 років, сьогоднішні колеги готові його порвати, що й відбиває обурена заява Олега Ляшка, який вимагає від Артеменка скласти мандат, здобутий за списком Радикальної партії.

Вчорашні колеги з Правого сектора поки-що похмуро і очікувано мовчать

А от про позавчорашніх колег сам Андрій говорить радісно і відкрито.

В сьогоднішньому інтерв'ю strana.ua "нова зірка міжнародних відносин" заявляє відкрито: "Все эти документы получены в сотрудничестве с Валентином Наливайченко. Он полностью в курсе моих действий. И мы с ним активно сотрудничаем как в Украине, так и в США."

Однак, попри відомі всім поїздки до США, колишній шеф СБУ також не відрізняється любов'ю до міжнародних політкомбінацій... Якщо не рахувати співпраці з Юлією Тимошенко про яку з величезним розголосом було відкрито заявлено рік тому.Рік тому Валентин Наливайченко настільки активно пішов на зближення з Юлією Тимошенко, що в інтернеті навіть з'явилися фотожаби, де його зображали з косою. Проте наразі не до жартів. Пропозиція Андрія Артеменка, чия зірка на міжнародному небосхилі була публічно підпалена лише пару днів тому, може визначити долю цілої держави.

Віддати Крим у оренду ворогу, який окупував наш півострів і спробував окупувати увесь схід і південь країни? За словами Артеменка, які переказує Нью Йорк Таймс, пропозиція оренди на рівні ідеї узгоджена з Володимиром Путіним!

У зв'язку з цим виникає ряд слушних і невідкладних питань до тієї, хто завжди був активним у міжнародній політиці – до Юлії Тимошенко.

Чи не про цю ідею Юлія Володимирівна хотіла розповісти американському президенту на відомій зустрічі з Дональдом Трампом?

Чи це не той "deal" – обміняти Крим на Донбас, який пропонує сама Тимошенко, бо я погано уявляю, як може сприйматись така ідея від звичайного депутата?


Якщо вона і справді стоїть за пропозицією Андрія Артеменка, то нащо приховувати свою співучасть?

27 січня в інтерв'ю одному з телеканалів Юлія Володимирівна заявила: "У "Батьківщини" є партнери: ми абсолютно чітко співпрацюємо, наприклад, з Валентином Наливайченком і будемо йти разом."

Я згадую ці слова на підтвердження, що існує зв'язок Юлії Тимошенко з Валентином Наливайченком і через нього з Андрієм Артеменком.

Якщо я помиляюсь, то днями ми почуємо засудження ідеї розміну Донбасу на Крим від самої лідера Батьківщини.

Продаж телеканалів Порошенка – свобода слова понад усе.

Правду кажучи, я вражений елегантністю рішення Порошенка, який позбавив владу головного важелю тиску на непідконтрольні їй телеканали П'ятий і Прямий...

Чому Зеленський не засудив сексизм Корнієнка та Арахамії?

Відповідь можна знайти в інструкціях, які отримали перед ефірами народні депутати від Слуги народу. Я так розумію автор цих темників-інструкцій Михайло Подоляк...

Мюнхенське шоу і традиційний скандал

Участь Зеленського у щорічній мюнхенській конференції з питань безпеки вже традиційно для нового президента привернула увагу низкою скандальних заяв на фоні відсутності системного змісту...

Соцопитування – підтримка ЄС зросла у півтора рази

Сьогодні чорний день для опонентів Петра Порошенка – всього лише через 8 місяців після обрання Зеленського президентом з'ясувалося, що рейтинг партії його головного опонента відчутно зростає...

Чому задоволений Путін і як ДБР працює в інтересах Росії?

Після зустрічі із президентом Зеленським, що відбулася одразу після переговорів у Нормандському форматі, президент Путін заявив, що він задоволений...

Путін погрожує нам новою війною?

Навіть для агресора кожна війна потребує пояснення. Інколи ідеологічна підготовка триває довго. Після приходу до влади Путіна в 1999 році росіянам особливо часто почали говорити, що Україні Крим "подарував" Хрущов...