Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Саакашвілі з тріском програв у Тбілісі

23 жовтня 2017, 07:50

Такими мали б бути вчорашні заголовки новин про виграш на мерських виборах Кахи Кааладзе. Адже вчорашній футболіст, а тепер політик, балотувався проти кандидата від партії "Єдиний національний рух", що була створена Михайлом Саакашвілі.

Відрив був вражаючий і перемога переконлива. За даними екзит-полів суперник Каладзе від Саакашвілі програв аж 39% голосів, тому цілком виправдано написати "з тріском програв".

Однак в Україні журналісти не помітили, хто програв Каладзе і майже всі написали про "виграш колишнього футболіста київського "Динамо".

Друзі, але для чого писати про минуле, коли в нас є теперішнє, адже Саакашвілі поруч з нами організовує протести і вважає себе українським політиком?

До слова, на Мальті, де відбувався самміт Європейської народної партії, Михаела Ніколозовича представили... як "лідера грузинської опозиції". Тобто від тієї самої партії "Єдиний національний рух", що тепер програла в Тбілісі.

Хто співпрацює з грузинськими ЗМІ нині має чудову нагоду запитати коментар "лідера грузинської опозиції", щодо провалу його політичного проекту на виборах у грузинській столиці.

Виникають і питання навздогін – чому невдячні грузини настільки не хочуть цінувати результати тих блискучих реформ, які провів лідер грузинської опозиції, коли він був президентом країни?

Загрузка...
Україна та Європа903 тітушки10 Корупція1083 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter