Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Тимошенко, все ж таки, найбільший ''піннокіо'' в Україні

19 грудня 2017, 17:07

На мій погляд недаремно журнал "Новое время", (хоч там і частенько критикують владу), зобразив Юлію Тимошенко найбільшим "піннокіо" в українській політиці. На красномовній фотографії обкладинки зображено найбільших українських політичних брехунів за версією експертів журналу.

Свою репутацію Тимошенко поспішила підтвердити у найближчому випуску програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV. До речі, новий ефір на національному телеканалі, я впевнений, не заважатиме їй говорити про утиски та переслідування влади. що нібито не пускає її в загальноукраїнський ефір.

Саме у цій популярній програмі, відповідаючи на питання експерта, Юлія Володимирівна вчергове заявила, що вона та її політична сила послідовно бореться проти ринку землі за мораторій на продаж.

Зрештою, можна було б і не реагувати, але справа в тому, що я пам'ятаю зовсім іншу Тимошенко з діаметрально протилежними погладами.

Судіть самі.

На сайті Уряду і зараз можна знайти Меморандум з МВФ підписаний прем'єром Юлією Тимошенко, в якому вона зобов'язалась створити ринок с\г земель в Україні.

28 лютого 2008 року Тимошенко особисто подала законопроект про ринок земель.

Як сказано у пояснювальній записці законопроект розроблено на виконання п.89 доручення Кабінету Міністрів України від 08.01.08. (тобто уряду Тимошенко)

Тимошенко так обгрунтовувала необхідність законопроекту: "Метою прийняття є правове врегулювання питань, пов'язаних з організацією і функціонуванням ринку земель". При цьому законороект був максимально відвертим і реалізував усі положення проти яких так "послідовно" бореться Юлія Володимирівна тепер:

• Законопроект Тимошенко визначав право іноземців купувати українську землю;

• Законопроект Тимошенко визначав право юридичних осіб купувати землю;

• Законопроект Тимошенко 2008 року не встановлював жодних лімітів на покупку землі.

Утримаюсь від моралізаторства, просто іще раз нагадаю про обернену пропорційність довжини носа (кількості брехні) до показника довіри з боку суспільства.

Україна та Європа932 Уряд реформ316 Aтака Путіна1114 Корупція1116 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter