Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Як ''Схеми'' використали у гібридній війні

19 січня 2018, 16:10

На мій погляд своїм останнім випуском телепрограма "Схеми" вийшла за межі журналістики, мимоволі взявши участь у гібридній війні.

Об'єктивним ЗМІ притаманно відстежувати витрачення бюджетних, а не приватних коштів. Але ціла програма розслідувань про те як Порошенками були витрачені власні гроші нагадує, вибачте, якесь підглядання у замкову шпарину, а не журналістику

Я думаю з телепрограми антикорупційних розслідувань "Схеми" у цьому випуску перетворились на якусь бліду копію світської хроніки чи взагалі жовтий відеоблог папараці.

У прес-релізі прес-служби АП було відкрито сказано де відпочивав президент. Виправдовуватись немає причин. Анонсувати ж кілька днів відпочинку, розповідаючи про плани наперед, було б нерозумно з міркувань безпеки.

Але мене особливо вражає, що вперше оцінка відпочинку на Мальдівах прозвучала на прес-конференції Володимира Путіна 11 січня, який дав початок цій брудній хвилі проти українського президента.

Можливо для Михайла Ткача це все-одно, але мушу нагадати, що цю тему у заготовленому питанні до Путіна (відео) підняв пропагандист, відомий своїми антиукраїнськими та антиамериканськими висловлюваннями – Дмітрій Кисельов.

Чи затишно в такій компанії журналістам програми "Схеми", направду кажучи, вже й не знаю. Я б після такого погидував робити розслідування, щоб не допомагати Москві.

powered by lun.ua
ONLINE
Корупція1443 Зеленський75 Україна та Європа1132 Aтака Путіна1289 Мовне питання189
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter