12 лютого 2018, 22:21

Реадмісія – нелегала депортували звідки прийшов

Лише півроку тому, у вересні, ця людина на чолі групи прихильників, зневажила державний кордон України.

За цей час відбулась ціла серія юридичних поразок. Спочатку суди визнали законним позбавлення громадянства. Пізніше – відмовились надавати статус біженця апатриду.

Це можна зрозуміти, бо важко повірити, що йому загрожували у європейській Польщі і він рвався заховатися в Україні. Тим більше, що на захист пам'яті Степана Бандери він досить демонстративно не став. Навіть зараз, коли прийняли польський закон про криміналізацію "бандеризму.".

Але за кілька місяців перебування в Україні він його прихильники:

Заблокували центральну вулицю Києва і встановили намети. А потім розійшлися з наметового табору, залившивши кілька сотень практично порожніх "малих архітектурних форм" і повне враження бутафорної фальшивості своїх протестів.

Спожили (за даними слідства) не менше 200 тисяч доларів, отриманих від агента Сергія Курченка, що підтверджують записи розмов з "гаманцем Януковича" та відео передачі грошей.

Використали години ефірного часу та тисячі шпальт газет поширюючи між українцями ненависть, зневіру у власних силах і розбрат між учорашніми побратимами, які пліч-о-пліч пройшли євромайдан.

Що ж в результаті? Кілька відсотків рейтингу і поганий присмак, ніби хтось скористався твоєю країною на втіху непомітним ляльководам з Москви?

Реадмісія стала найгуманнішим виходом для Саакашвілі, якого цілком могли відправити вже сьогодні у реформовану ним грузинську тюрму.

Ніхто й не сподівається, що це примусить його мовчати, інакше б той літак полетів не на захід, а на південь, за великий Кавказ.

Реадмісія – це законний, виважений крок і одночасно жест утоми країни, яка має вистраждане право жити і розвиватись спокійно.

Єдине, що турбує, трохи шкода Польщу – будемо сподіватись Михайло не захоче займатись політикою ще в одній країні:)

Продаж телеканалів Порошенка – свобода слова понад усе.

Правду кажучи, я вражений елегантністю рішення Порошенка, який позбавив владу головного важелю тиску на непідконтрольні їй телеканали П'ятий і Прямий...

Чому Зеленський не засудив сексизм Корнієнка та Арахамії?

Відповідь можна знайти в інструкціях, які отримали перед ефірами народні депутати від Слуги народу. Я так розумію автор цих темників-інструкцій Михайло Подоляк...

Мюнхенське шоу і традиційний скандал

Участь Зеленського у щорічній мюнхенській конференції з питань безпеки вже традиційно для нового президента привернула увагу низкою скандальних заяв на фоні відсутності системного змісту...

Соцопитування – підтримка ЄС зросла у півтора рази

Сьогодні чорний день для опонентів Петра Порошенка – всього лише через 8 місяців після обрання Зеленського президентом з'ясувалося, що рейтинг партії його головного опонента відчутно зростає...

Чому задоволений Путін і як ДБР працює в інтересах Росії?

Після зустрічі із президентом Зеленським, що відбулася одразу після переговорів у Нормандському форматі, президент Путін заявив, що він задоволений...

Путін погрожує нам новою війною?

Навіть для агресора кожна війна потребує пояснення. Інколи ідеологічна підготовка триває довго. Після приходу до влади Путіна в 1999 році росіянам особливо часто почали говорити, що Україні Крим "подарував" Хрущов...