Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Соціологічна група "Рейтинг" – це справжній провал

22 травня 2018, 16:43

Кажуть радянських шпигунів часом ловили на тому, що вони не вміли рахувати розгинаючи пальці, а загинали їх як в СРСР. Тепер можемо жартувати, що невмілі соціологи, як і шпигуни, також паляться на деталях:)

Соціологічна група "Рейтинг" провела значне дослідження, виклавши його з десятками графіків і діаграм. От тільки на малюнку, що ілюструє схвалення або несхвалення дій президента соціологи подали дані за (увага!) березень і квітень 2014 року, коли Петро Порошенко ще президентом не був.

Скажете не важливо? Маю заперечити, якраз навпаки, бо якщо в цьому місці написана всім очевидна брехня, то як довіряти іншим дослідженням?Щодо довіри до влади – це стара історія. 3 серпня 2009 року, на другий рік перебування Юлії Тимошенко на посаді прем'єра і 4 рік президентства Віктора Ющенка владі не довіряли ще більше – 85% за опитуваннями американської фірми "Гелап".

Розчарування українців тоді виникло через постійні скандали і протистояння між прем'єркою та президентом. Дуже сподіваюсь, що ми не вступимо вдруге в такий страшний для країни період.

powered by lun.ua
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter