Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Путін признався в захопленні Криму

17 липня 2018, 11:54

На цинічне зізнання Володимира Путіна під час спільного брифінгу з Дональдом Трампом звернув увагу президент Порошенко в ефірі програми "Свобода слова".

Нагадаю, що 16 березня 2014 року, всупереч українським законам, в Криму відбувся референдум за приєднання української автономної республіки до Росії. Чотири роки російська пропаганда подавала це як волевиявлення неіснуючого "кримського народу".

І ось нарешті вчора, 16 липня 2018 року, Володимир Путін чітко і недвозначно заявив, що "референдум організували ми" – іншими словами, російська окупаційна влада в Криму.

Прокурори назвали б це "явка з повинною", коли організатор злочину самостійно признався у цьому на цілий світ.

Історія з фейковим референдумом нагадує спробу провести аналогічний референдум у Судетській області Чехословаччини, яка була населена переважно етнічними німцями.

22 травня 1938 року голова судетської німецкої партії Конрад Генлейн спробував організувати референдум про приєднання Судетів до Третього Рейху. Проте спроба була невдалою.

Тоді замість "кримського" у дію вступив "донбаський" сценарій

13 вересня 1938 року за підтримки німецької зброї (безумовно "купленої у воєнторзі") Конрад Генлейн піднімає повстання і за кілька днів на Судети входять німецькі війська.

powered by lun.ua
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter