Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

ГЕНПРОКУРОР НЕ Є ВОРОГОМ ЖУРНАЛІСТІВ

05 вересня 2018, 22:07

Це неймовірно, але провідні ЗМІ, які написали про "переслідування" журналістки "Схеми" Наталки Седлецької, майже всі обійшли увагою успішний захист її інтересів.

Кілька годин тому група народних депутатів зустрілася з генеральним прокурором Юрієм Луценком. Як повідомляють у фейсбук, в кабінет генерального прийшли майже всі депутати, які самі раніше були журналістами:Ольга Червакoва, Вікторія Сюмар, Мустафа Наєм, Світлана Заліщук, Олена Сотник та Олексій Рябчин. Найцікавіше, що Юрій Луценко також мав пряме відношення до журналістики, видаючи 18 років тому газету, яка друкувала розслідування.

В результаті прокуратура звернулась до компанії Київстар з проханням обмежити інформацію, яка буде передана, виключно даними геолокації.

Юрій Луценко вважає надмірним втручанням в професійне і приватне життя отримання інформації про ВЕСЬ трафік телефону Наталії Седлецької за 17 місяців.

Прокуратура відмовилася від інформації про зміст смс-повідомлень і номери телефонів, з якими були контакти у Седлецької.

Слідчі просять Київстар відокремити і надати лише інформацію про дати і час перебування Седлецької в районі офісів НАБУ, де, на думку слідства, відбулося розголошення державної таємниці і таємниці слідства.

Власне, я не сумнівався, що так і буде. Не може бути Луценко ворогом ЗМІ і свободи слова – це було б протиприродньо.

Взагалі свобода слова – це наше реальне надбання після Революції Гідності.

Щоб відчути різницю з минулим, достатньо згадати як охоче хвалили Януковича журналісти самих різних видань, радісно крокуючи поруч з ним по Межигір'ю, зведеному на крадені гроші. Між іншим, там були і люди, які так часто критикують владу сьогодні.

powered by lun.ua
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter