Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Вона збрехала? Цього разу про Римський клуб.

19 жовтня 2018, 10:02

Чим відрізняється якісний PR від фальшивки? Напередодні два блоги двох народних депутатів України розповіли нам про Римський клуб. Їх повідомлення містили інформацію з прес-релізу Прес-служби Батьківщини, де недвозначно заявлено (цитата):

"Юлія Тимошенко в середу, 17 жовтня, бере участь в ювілейному засіданні Римського клубу, присвяченому 50-річчю організації.".

Однак, вже на наступний день з'ясувалося, що інформація прес-служби може бути відвертою брехнею, бо реальне засідання Римського клубу проходило напередодні 16 жовтня і, звісно ж, Юлія Тимошенко у ньому участі не взяла.

Натомість там був дійсний член Римського клубу Віктор Вовк, який єдиний там представляв Україну. Він і спростував участь Тимошенко в засіданні 16 жовтня.

Як виявилось, Юлія Тимошенко і Григорій Немиря взяли участь у конференції, яка відбувається 17-18 жовтня, на яку зареєструвалися переважно студенти та викладачі, щоб послухати інтелектуалів Римського клубу. Ось як про це написав Віктор Вовк на своїй сторінці у фейсбук:

"Цією нагодою скористалися понад 400 осіб – переважно студентів, викладачів університетів, науковців і журналістів з різних країн, які приїхали послухати інтелектуалів Римського клубу. Ось саме серед цієї різнобарвної публіки і була пані Тимошенко разом із паном Немирею."

Зрештою, вчитися ніколи не пізно, тож слухати лекцію майбутньому кандидату у Президенти серед студентів також можливо.

Але навіщо використовувати поважне ім'я міжнародної організції для фальшивого піару в своїй країні?

Цей випадок нагадує фейкові слухання в Конгресі США, які відбувалися в орендованому приміщенні підвалу, але були широко розрекламовані в Україні Сергієм Тарутою. Я сподіваюсь геніальний піархід з Римським клубом Юлії Тимошенко порадив не він.

Не менш характерний випадок був з Юлією Тимошенко у лютому 2017 року, коли прес-служба поширила інформацію про її зустріч з щойно обраним президентом США Дональдом Трампом на молитовному сніданку у Вашінгтоні.

Для нас – це ще один привід завжди перевіряти слова та заяви цього політика та її піар-служби.

На фото зустріч Тимошенко з співпрезидентами Римського клубу, які прийшли виступити на ювілейну конференцію перед студентами та викладачами і несподівано зустріли там кандидатку у Президенти України.

powered by lun.ua
ONLINE
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter