Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

ЗАХИСТИТИ УКРАЇНУ, ЩОБ ВИБОРИ ВІДБУЛИСЯ

26 листопада 2018, 11:21

Більшість тверезомислячих людей розуміють, що президентських виборів в Україні не буде, якщо ми втратимо саму Україну.

Ескалація на морі може бути лише першим епізодом у сценарії нападу на південь країни.

Керченський міст можуть зруйнувати нестабільні грунти, тому Росія, як і раніше, потребує коридору по суходолу в анексований Крим та відновлення водопостачання з Дніпра.

Володимир Путін терпить чи не найбільше падіння рейтингу за своє президентство через зниження рівня життя росіян, а тому гостро потребує відволікаючого маневру.

З цих і багатьох інших частинок пазлу складається російська загроза, що нависає над Маріуполем, Бердянськом і навіть Херсоном.

Ми не можемо знати розвідданих, на підставі яких схвалила рішення про введення воєнного стану РНБО, але ми точно розуміємо – країні потрібно навчитись захищатись, поки не стало пізно.

На мій погляд, після нападу на українські кораблі гібридна війна закінчилася, бо маски скинуто. Бо на очах у цілого світу в українських територіальних водах на катери ВМС України напали не якісь перевдягнуті "ополченці", а кораблі Чорноморського флоту Росії.

Тому сьогодні о 16:00 народним депутатам потрібно буде приймати рішення у нових обставинах у які потрапила наша країна. Сподіваюсь на їхній розум...

powered by lun.ua
ONLINE
Уряд реформ406 Корупція1348 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter