Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Висунення Тимошенко – я їй не вірю!

22 січня 2019, 13:21

У моєму блозі УП має запис (заблокований для внесення змін), що я співпрацюю з АП, але там немає запису, що з 2007 по 2012 рік я був народним депутатом від БЮТ, однак залишив політичну силу після завершення депутатського строку.

Справа в тому, що я втратив довіру до партійної лідерки у виконання обіцянок якої раніше я щиро вірив, як і мільйони українців, під впливом її майже магічних і полум'яних промов.

Довгий час я збирав перелік невиконаного, вважаючи себе відповідальним також за те, що ми разом обіцяли виборцям. Але на відміну від Петра Порошенка, який багато що виконав зі своєї програми, але і далі щиро переживає, коли не вдається зробити все обіцяне, Юлія Володимирівна з запалом починає кожну нову кампанію ніби з чистого листа.

Ніби й не було у неї вже трьох каденцій у владі. Ніби вона і є тим "новим" обличчям незайманої опозиції, яку очікує частина виборців.

Тому, піднявши свій старий список невиконаного, публікую його у своєму блозі. Попереджаю, що припинив вести записи в 2014 році, коли переконався, що обіцянки Тимошенко так і залишаться на папері. Але цей список безумовно можна продовжити:

• Юлія Тимошенко 29 серпня 2007 р. запропонувала ліквідувати ПДВ, зазначивши, що при цьому баланс Державного бюджету залишиться нормальним і буде наповнюватися. Це можливо десь за 1 рік, переконувала вона. Проте, за увесь час перебування Юлії Тимошенко на посаді Прем'єр-міністра дія ПДВ залишалася незмінною.

• 8 вересня 2007 р. пообіцяла протягом двох років після приходу до влади повернути людям усі заморожені вклади колишнього Ощадбанку СРСР, але замість реальних вкладів повернула лише по 1000 грн.

• 17 вересня 2007 р. Тимошенко підтримала ідею щодо будівництва мосту через Керченську протоку. "Всі до цього мосту ставляться добре, і всі його будують. Я вам не буду нічого про це говорити. Просто ми візьмемо і зробимо його", – сказала тоді Тимошенко.

• Програма діяльності Уряду Тимошенко "Український прорив" містила цілий ряд невиконаних обіцянок, одна з яких – оснащення Збройних Сил новітніми зразками військової техніки. Насправді, за Тимошенко було продано величезну кількість зброї та військової техніки, яка б знадобилася тепер на Донбасі.

• Ю.Тимошенко 16 січня 2008 року пообіцяла забезпечити до 2010 року оснащення комп'ютерною технікою, підключення її до високошвидкісного Інтернету за широкосмуговою технологією в усіх загальноосвітніх навчальних закладах. Але на початку 2010/2011 навчального року в Україні на 28 учнів припадав лише 1 комп'ютер.

• На початку 2008 року Ю.Тимошенко пообіцяла закінчити роботи з реконструкції приміщень Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької у Львові. За час роботи Уряду Ю. Тимошенко роботи з реконструкції завершені не були.

• Обіцяла відкрити Всеукраїнський центр охорони здоров'я матері та дитини (Дитяча лікарня майбутнього)., але будівництво лікарні так і не розпочалося.

• Пообіцяла закінчити будівництво навчального корпусу Київського національного університету театру, кіно та телебачення імені І.К. Карпенка-Карого. На квітень 2010 року будівництво не було закінчено.

• Юлія Тимошенко заявляла, що з 1 січня 2009 року переведе українську армію на контрактну основу. Станом на 2010 рік тільки 52% складу Збройних Сил України укомплектовано контрактниками.

• 17 листопада 2009 року Ю.Тимошенко пообіцяла в найближчий час вирішити всі організаційні питання щодо створення в Україні мережі державних аптек. Проте в 2009 році відбулося відкриття всього однієї аптеки, яка працювала з перебоями.

• 18 листопада 2009 р. Ю.Тимошенко заявила, що вартість транзиту російського природного газу через територію України з 1 січня 2010 року буде збільшена вдвічі (до 3,4 дол.). У першому кварталі 2010 року ставка транзиту російського природного газу через територію України складала 2,78 дол.

• 21 січня 2010 р. Ю.Тимошенко вимагала від керівництва ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" (Криворіжсталь) підвищити з 1 січня 2010 р. заробітну плату робітникам на 25%. Але на ділі Тимошенко про це домовитись не змогла – показники середньомісячної заробітної плати у 2010 році на підприємстві зросли на 5% в порівнянні з попереднім роком.

• 17 жовтня 2010 р. лідер "Батьківщини" обіцяла провести праймеріз лідера партії. Про це вона заявила під час десятого з'їзду партії. У 2010 – 2012 роках "Батьківщина" не проводила праймеріз лідера партії.

• 28 жовтня 2010 р. лідер БЮТ обіцяла місця в прохідній частині списку активним учасникам проекту "Україна ІІІ тисячоліття". Однак учасники, в тому числі й активні учасники проекту "Україна ІІІ тисячоліття" у депутатському списку 2012 року були відсутні.

• 18 січня 2011 р. Ю. Тимошенко заявила, що парламентська опозиція ініціюватиме на початку нової сесії Верховної Ради створення тимчасової слідчої комісії для розслідування діяльності уряду і Національного банку у фінансово-кредитній і монетарній сферах. Тимчасова слідча комісія так і не була створена.

• 7 квітня 2011 р. лідер фракції БЮТ заявила, що найближчим часом опозицією будуть подані зміни до Конституції Україні. Але опозицією зміни до Конституції не подавалися.

• 2 квітня 2014 року пообіцяла докласти максимум зусиль, аби мирним шляхом зняти блокаду Донецької облдержадміністрації. Для цього вона планує провести переговори з сепаратистами. 22 квітня 2014 року Юлія Тимошенко провела переговори з сепаратистами, які захопили Донецьку ОДА, однак будівлю вони не звільнили.

Безумовно у Тимошенко було і є багато інших невиконаних обіцянок, але на мій суб'єктивний погляд достатньо було і цього, щоб втратити довіру до її політичної тріскотні.

powered by lun.ua
Україна та Європа1004 Річниця Майдану76 Майдан 2013524 Уряд реформ366 Aтака Путіна1153
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Дар'я Каленюк

30 підозрюваних в Австрії у розслідуванні за заявою Центр Протидії Корупції

16
Юрій Луценко

Справа по розстрілах на Майдані готова для передачі в суд. Рішення – за парламентом

Сергій Лямець

Даст ли Шепелев показания против Тимошенко? Вспоминаем депутата-миллионера, хищения из ''Родовида'' и заказные убийства

3
Віктор Уколов

Росіяни фінансували передвиборчу піраміду для Тимошенко?

Аксинья Куріна

Топ-12 фильмов Международного кинофестиваля Берлинале: мультикультурность, политика и секси-бабушки

Андрій Білецький

Дві історії до роковин розстрілу Майдану

23
Ольга Богомолець

20 лютого... Фрагмент книги ''Майдан. Не за них''

Олеся Яхно

Время собирать ''Большой пазл''

20
Ярослав Юрчишин

ProzorroПродажі та історія однієї квартири

1
Юрій Мірошниченко

ПРИКЛАДИ ПОРУШЕНЬ, ВСТАНОВЛЕНІ НАШОЮ КОМАНДОЮ, ПІД ЧАС ПОТОЧНОЇ ВИБОРЧОЇ КАМПАНІЇ

2
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter