Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Про ''вартість 1 голосу'' і мовчання чесності кандидатів

05 березня 2019, 15:27

"Вартість одного голосу" – цей усереднений показник фігурує у відомостях на виплати СВД (старшим виборчих дільниць). Якщо це не підкуп виборців, то що це? Відповіді нема поки триває досудове слідство СБУ, де викрили виборчу піраміду, що мала забезпечити перемогу Юлії Тимошенко.

І поки українців майстерно обурюють новими журналістськими розслідуваннями – щодо реального розслідування сітки підкупу виборців коментарів нема.

Так ніби усі й забули, що група російських політтехнологів, очолювана спеціалістом із Росії Ніною Клебановою, розгорнула діяльність, яка на мій погляд, несумісна з чесною передвиборчою боротьбою.

Так ніби СБУ й не виявляла, що нардеп Тимошенко Валерій Дубіль керує сіткою, організованою згідно консультацій російських політтехнологів.

Так ніби Ніна Клебанова і не знайома особисто з Тимошенко і не була серед кіборгів (який цинізм) на форумі, що висунув Юлію Володимирівну кандидатом у президенти.

До речі про кандидатів у президенти, особливо тих, хто підписав угоду про чесні вибори, – суспільство очікує на ваші коментарі. Не лише про владу, а про Тимошенко, з якою ви поставили поруч свій підпис.

Яка у вас межа компромісу, Анатоліє Степановичу Гриценко? Ви й далі будете ігнорувати факт використання російських політтехнологів і сітки підкупу в тієї, з якою підписали угоду про "чесність"? Чи Ваша чесність, перепрошую, може розтягуватися, як резина?

Чому мовчить Володимир Зеленський? Якщо його не хвилює присутність росіян у Тимошенко, невже йому байдуже, що їй готуються купувати фальсифікований результат і навіть розрахували "вартість 1 голосу"?

Зрештою, Олег Ляшко, хоч і не має шансів бути обраним президентом, але ще недавно так полум'яно говорив про "московську зозулю", що тепер просто не може мовчати. Чи все ж таки може – якщо з ним домовитись і правильно попросити?

Передвиборчий цинізм сьогодні, я вважаю, обов'язково аукнеться падінням підтримки виборців від час парламентської кампанії, яка вважайте, уже почалася.

powered by lun.ua
Aтака Путіна1223 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14 Уряд реформ403
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter