Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Хто фінансує Зеленського? Про тіньову ЗЕкоманду.

04 квітня 2019, 14:09

З певним запізненням, а все ж варто поміркувати, хто може фінансувати виборчу кампанію Володимира Зеленського?

Звичайно, всі говорять про його зв'язок з Ігорем Коломойським, бо він на поверхні. Зрештою, перебуваючи в Ізраїлі опальний олігарх не соромиться відверто похвалитися журналістам, що він зробить 100% єврея президентом України і навіть навчить його дотримувати шабат.

У цьому ж інтерв'ю Коломойський повідомив сенсаційну новину – виявляється кандидат у президенти України має зобов'язання перед олігархом: ""У Зеленського підписаний контракт з "1+1" до 2022 року. Але якщо він виграє і стане президентом, нам доведеться подумати про те, як діяти далі".

Але на відміну від яскравого і балакучого Коломойського, інші потенційні "бенефіціари" перемоги Зеленського зараз хоч і мовчать, але можуть в майбутньому справляти на нього величезний вплив.

Насамперед цікавим є Валерій Хорошковський. 14 вересня 2010 року УП повідомила, що бізнесмен зайшов у "95 квартал". Водночас Хорошковський залишається одним із акціонерів потужного телеканалу ІНТЕР, частину власності якого він продав Дмитру Фірташу та Сергію Льовочкіну.

Спостерігаючи за медійною підтримкою Зеленського, можна зробити висновок, що активність телеканалу ІНТЕР пояснюється саме допомогою Валерія Хорошковського.

У свою чергу Дмитро Фірташ не чужий до партії Опозиційна платформа За життя, де головною людиною є не стільки кандидат у президенти Юрій Бойко, як майстер політичної інтриги Віктор Медведчук.

Ставлячи на Зеленського, ця тіньова ЗЕкоманда з нетерпінням чекає повалення Петра Порошенка.

І справа не лише у бізнес-інтересах Ігоря Коломойського і Дмитра Фірташа, яких боляче зачепила деолігархізація Порошенка. Як відомо політичний вплив Росії на діючого президента є нульовим. Обрання Володимира Зеленського дасть прямий важіль тиску на Україну, тому на нього вже зараз у Москві покладають дуже багато надій.

powered by lun.ua
Уряд реформ406 Корупція1348 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter