Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацював з Адміністрацією президента Порошенка

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

23 серпня 2019, 14:32

Сьогоднішня заява Олени Зеркаль, яка засумнівалася, що Україна зможе втримати санкції до Росії, є симптоматикою PR-кампанії, що має пояснити ще один майбутній зовнішньополітичний програш Зеленського. Я констатую це з сумом, бо разом із новим президентом на зовнішньому фронті програє вся наша країна, незалежно від того, хто за кого проголосував на президентських виборах.

Ознаки такої інформаційної кампанії не лише у публічних сумнівах Олени Зеркаль. Майже синхронно на телеканалах відомих проросійським ухилом, почали ніби умовляти глядача, – мовляв, ми ж розуміли, що санкції проти Росії не назавжди? Несподівано в ролі такої сумної "касандри" виступив ще один відомий український дипломат Василь Філіпчук на 112 каналі.

Цікаво, що протягом 5 років за президентства Петра Порошенка з прогнозами про очікуване зменшення санкцій проти Росії на 112 каналі виступали виключно "колишні". Наприклад Віктор Суслов або Костянтин Грищенко

Нібито такі пророцтва в 2016 році не збулися завдяки роботі українських дипломатів, таких як Олена Зеркаль. Що ж примусило тепер Зеркаль і Філіпчука уподібнитись до тих, хто помилково прогнозував поразку тоді?

На мій погляд, причина у тому, що в президента Зеленського активно шукають кандидатури на міністра МЗС та його заступників. Тому вчасно виказана лояльність не може бути не поміченою.

І тут особливо доречно навести цитату вражаюче-вишуканого компліменту Олени Зеркаль, яка міркує про прямі переговори Зеленського з Путіним. Маю попередити, що декого може навіть трохи знудити, тому наперед перепрошую: "Мне кажется, что это стиль нового президента. Он считает, что в этом есть смысл. Он берет на себя риск. Я уважаю людей, которые берут на себя риск".

Виникає враження, що санкції проти Росії 5 років трималися виключно на зовнішньо-політичній роботі Петра Порошенка, хоч він завжди дякував за це всьому дипломатичному корпусу. Тепер починаю думати, що для декого то був незаслужений комплімент.

powered by lun.ua
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter