Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацював з Адміністрацією президента Порошенка

Xто вибачиться за зрив обміну?

02 вересня 2019, 17:03

На мою думку зрив обміну ув'язнених українців на росіян у минулу п'ятницю так і не примусив Зеленського та його чиновників зробити висновки і вибачитись перед суспільством, що було дезінформоване.

Те, що спочатку Зеленський погодився відпустити в Росію водія Бук Володимира Цемаха, що є ключовим свідком у справі МН-17 свідчить, що президент не проконсультувався з СБУ та МЗС, або погнався за швидким піаром.

Справжні співчуття викликають рідні ув'язнених, які пережили величезний стрес й спочатку кинулися в столицю, а потім тихо роз'їхалися з аеропорту "Київ" після того, як обмін зірвався. Як неофіційно говорять тепер, причина в тому, що Зеленський був змушений вилучити зі списку Володимира Цемаха, що викликло несприйняття в Росії.

Зрештою обмін відбудеться, бо ще за президента Порошенка Україна виграла позов у трибуналі ООН з морського права у Гамбурзі і з дня на день по всьому світу можуть бути арештовані десятки російських кораблів.

Але я хочу нагадати, що формула обміну не 33/33, а насправді 33/9, бо 24 українських моряки мають бути звільнені безумовно.

powered by lun.ua
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter