30 липня 2012, 02:36

ДОВЕДУ, ЩО МОЖЕ БУТИ ІНАКШЕ

Для мене вибори2012 – це не боротьба політиків. Це боротьба минулого, що не минуло, і реальності, на яку ми заслуговуємо.

Всі ви знаєте, що як журналіст і громадянин я хочу і стараюсь змінити ситуацію. Справді всім серцем бажаю жити в іншій Україні, хочу бути в ній щасливим і бачити навколо себе інших щасливих людей. Та, мабуть, як і всі, я просто не бачу на кого можна покласти сподівання, кому можна довірити свої надії. Тож після важких роздумів, вирішив: спиратимусь на власні сили й сили таких як я.

Мажоритарка – це шанс. Для мене і для покоління всіх тих, хто має вищу або декілька вищих освіт, хто володіє іноземними мовами, хто вчився або працював за кордоном і точно знає, якою може та повинна бути держава. Все буде чесно: політики нової генерації – не можуть бути призначенцями. Це не ті, кого запросили вожді. Це ті, кого обрали люди. Саме тому я відмовився від прохідного місця в одному зі списків та пішов важким, але чесним шляхом самовисування.

Так, були аргументи "проти". Найперший – страх втратити довіру та підтримку колег-журналістів, котрі можуть оцінити мій вчинок як бажання дістатись "корита". Доведу, що все може бути інакше, і вважаю цей намір більшою цінністю, ніж здатність стримувати себе.

Другий аргумент "проти" – це гроші. Не секрет, що моїх власних статків не вистачить і на пару біг-бордів. Але ідея полягає в тому, щоб вони не знадобились. З одного боку, я створюю виборчий фонд, куди, сподіваюсь, люди перерахують якісь кошти. З іншого, вже зараз отримую підтримку, за яку не потрібно платити: хтось надає необхідні приміщення і обладнання, хтось – інтелектуальну допомогу. І це не друзі та знайомі – це однодумці, яких виявляється значно більше, ніж я міг сподіватись.

Вірю у власні сили та встановлюю нові правила. Наперед скасовую для себе порочну депутатську недоторканність та всі пов'язані з нею пільги – заявляю про це офіційно. Обіцяю вести кампанію відповідно до європейських традицій: доброчесно, відповідально і кришталево прозоро.

Я не збираюсь ставати політичним функціонером – я справді змушу державу працювати. Чиновники повинні добросовісно виконувати свою роботу, або піти геть. Знаю, що це можливо, і знаю, як цього досягти. Був у багатьох країнах. Нещодавно повернувся зі Сполучених Штатів, довгий час жив у Великобританії. Вивчив багато моделей боротьби з корупцією, контролю за владою, економічного зростання. Ефективних моделей. І оскільки я занадто молодий, аби сумніватись, що запровадити їх в Україні можливо, я просто зроблю це.

========

FB, Twitter, Вконтакте.

powered by lun.ua

Моя позиція щодо запрошення повернутись на ТВі

Я для себе вирішив, що не візьмусь за керівництво редакцією журналістських розслідувань на ТВі, якщо в ній не буде тих людей, з якими я працював раніше...

ІНШИЙ ЛУЦЕНКО

Юрій Луценко пройшов це жорстоке випробування із мужністю, на яку мало хто здатний. Він не зламався, не прогнувся, і нічого ні в кого не просив...

''ЗАСНІЖЕНА ВЕСНА''. Армію – не орендують.

"ЗАСНІЖЕНА ВЕСНА" Вчора все було скромно, але щиро. Ми зібрались на Майдані, аби руками допомогти визволенню Києва з полону. Добирались метрополітеном, тримаючи по кілька лопат кожний...

''ЗАСНІЖЕНА ВЕСНА''. Майдан незалежності, 19:00. СЬОГОДНІ. З ЛОПАТАМИ

На $300 мільйонів доларів, які коштували б/у поїзди Hyundai, влада могла купити близько тисячі нових надпотужних снігоприбиральних машин. На неймовірні мільярди, вбухані в зведення найдорожчих у світі стадіонів, влада могла б побудувати дороги...

...

...