13 жовтня 2020, 13:07

"Фейкові "опитування" Зеленського – поза законом

Заява Володимира Зеленського про фейкове "опитування" під час виборів 25 жовтня – це явка з повинною злочинця, що анонсує узурпацію влади.

Наш обов'язок – зірвати ці плани.

Незалежно від того, якими будуть 5 питань, що їх Зеленський обіцяє оголосити в найближчі дні, такі дії є замахом на конституційний лад і привласненням повноважень, яких ні Зеленський, ні жоден посадовець в Україні не має.

Конституція України передбачає всенародне опитування виключно у формі референдуму, процедура якого може визначатися виключно законом.

Місцеві вибори призначені для вільного і чесного обрання людьми органів місцевого самоврядування. Будь-яке незаконне втручання у виборчий процес, перешкоджання вільному волевиявленню людей, у тому числі використання голосування для фейкових "опитувань" є кримінальним злочином.

Саме через такі "опитування" узурпували владу Гітлер і Лукашенко, саме такі псевдореферендуми Путін використовував для окупації Криму й Донбасу.

Я переконаний, що українці не допустять такого сценарію у нашій вільній державі. Всі демократичні сили і кожен відповідальний громадянин мають дати Зеленському по руках і зупинити його узурпаторські замашки.

1. Вибори мають пройти вільно, чітко у відповідності з Виборчим Кодексом, без будь-якого стороннього впливу на волевиявлення людей і без будь-яких "опитувань".

2. Будь-які спроби використовувати виборчі дільниці чи виборчі комісії для реалізації таких "опитувань" мають негайно припинятися правоохоронними органами та свідомими громадянами, а їх учасники – притягуватися до відповідальності.

3. Будь-які організовані владою незаконні "опитування" за межами дільниць мають розцінюватися як прихована агітація в день голосування і провокація.

4. Будь-які спроби Зеленського намалювати якісь цифри нібито всенародних "опитувань" мають розцінюватися як злочинне зловживання владою з усіма наслідками.

Маємо разом змусити Зеленського повернутися в рамки закону або піти геть.

powered by lun.ua

День незалежності Карпатської України.

Це історія одного з найтрагічніших з Днів незалежності. "Останні 24 години ми прожили в трьох різних державах. Прокинулися в Чехословацькій Республіці...

10 Днів незалежності. Третій: Акт злуки 22 січня 1919

22 січня 1919 року українці відзначали першу річницю незалежності. І готували ще одну урочистість – проголошення об'єднання УНР та ЗУНР. Організовував дійство корифей українського театру, актор Микола Садовський...

Десять Днів незалежності. День другий – 1 листопада 1918.

Найуспішніший військовий переворот українців, який заклав початок Західноукраїнській Народній Республіці. Про події і людей у моєму рідному Львові, які довели – це місто залишилося українським навіть після століть іноземного панування...

Не лише 24.08

Для колись поневоленого народу День незалежності країни – як день народження. Тому це головне державне свято, тому воно одне. Для більшості українців саме таким є 24 серпня...

ЧЕРГОВА АТАКА: "СЛУГИ" ЗНОВУ ХОЧУТЬ ВИВЕСТИ ТЕЛЕБАЧЕННЯ З-ПІД ДІЇ ЗАКОНУ ПРО МОВУ

Друга річниця дії закону про мову, що відзначається 16 липня, викликала у "Слуг народу" чергове загострення. До цієї дати вони підготували "подарунок" – нову спробу вивести з-під дії закону про мову телебачення, рекламу і виборчу агітацію...

Блюзнірство

Тиждень тому Комітет гуманітарної та інформаційної політики розглядав проєкт постанови про вшанування 80-тих роковин трагедії Бабиного Яру, яка передбачає втілення державної концепції її меморіалізації і недопущення до цього російських олігархів...