6 серпня 2014, 19:34

''И вновь продолжается бой'' або Серожа на арені non stop

Однією з головних реформ, які має здійснити україна це реформа правової системи.

Це основа основ. Без неї боротися з повальною, килимовою корупцією жодного шансу немає.

Ні для кого не є серетом, що що-що, а вся правова система – від районного суду до Конституційного суду в своїй основі глибоко прогнила. Рівень корупції, ба гірше – тупого хабарництва просто зашкальний – нічого не вирішиш не віднісши.

Так само, як і рівень кругової поруки суддів-прокурорів-ets.

Майже не вірю, що з правовою системою України хоча б щось можна буде зробити за мого життя. До недавна сподівався, що може по моїй смерті.

Однак, кинувши оком на структуру держзамовлення Міністерства освіти України (ні не табачниківського, а "нашого", постмайданівського) зрозумів, що пора спускатися на дно.

Колись, у моєму минулому житті, коли я віддав наказ прапорщику копати якусь там траншею, він мені відповів фантастично точно "А мне копать некем".

Тому у мене не виникло запитань, коли я побачив структуру держзамовлення Міністерства освіти України на спеціальність "правознавство" – "Копать будет некем".

Йдеться про тих, хто мав би ближче до моєї смерті замінити хронічних корупціонерів та хабарників, які гронами обвисли на українській правовій системі.

Для тих, хто не розуміє, перекладаю з чиновничого сленгу на людську мову: держзамовлення – це оплачені нами з вами діточки, яких ми посилаємо до вищих навчальних закладів, щоб вони вивчились і працювали на нас. Звісно ми їм проплатимо не лише їхнє навчання, але й їхню наступну роботу по обслуговуванню наших потреб.

І ось вам структура державного замовлення Міністерства освіти України після того як Небесна Сотня лягла кістьми, щоб щось змінилося і працівники правової системи працювали на нас, а не на дядьків на Печерських пагорбах:

Львівському національному університету імені Івана Франка Міністерства освіти України замовляє і проплачує навчання 100 бакалаврів + 5 бакалаврів з заочною формою навчання;

Острозькій академії (не можна не згадати голубооку Волинь, яка кістьми лягала на Майдані) Міністерства освіти України замовляє і проплачує навчання аж 15 бакалаврів + аж 0 бакалаврів з заочною формою навчання – аякже – "УПА народилося на Волині, браття і сестри!";

А славетній Одеській юридичній академії (хочеться добавити – імені Сергія Ківалова): лишень 1200 бакалаврів і спеціалістів + і всього лише 60 бакалаврів з заочною формою навчання!;

Так і хочеться проспівати: "Сережа такой молодой, и он, как всегда, впереди" – в оригіналі для молодих – "И Ленин такой молодой, и юный Октябрь впереди".

Ай да Серожа, ай, да молодьєцЪ!Дійсно гідний прижиттєвого пам'ятника собі коханому:То хлопці лягали кістьми на Майдані за Серожу і його приватний бізнес, виявляється.

Причому двічі.

Ще при генії державотворчості Вікторі Андрійовичу після Помаранчевого майдану (!) вже 2009 року голова ЦВК Володимир Шаповал нагороджує цього славного "підрахуя" на честь 10-річчя Центрвиборчкому за істотний особистий внесок у дотримання конституційних прав громадян (!) ювілейною медаллю і почесною грамотою ЦВК.

Але що таке грамота – реабілітація, звісно. Але...

Здається, що сьогоднішні переможці, після Майдану Гідності вирішили виправити недопрацювання і таки дати Серожі заробити.

Хто не вірить, той може піти за цим посиланням і перевірити: http://mon.gov.ua/files/derzhzam/okr_bakalavr_2014.pdf

Ага, ще забув:

Національний університет "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого": 1250 бакалаврів і спеціалістів +350 бакалаврів з заочною формою навчання;

Але Харків – то таке. До слова.

По інших вузах можете пройтися самі.

Я далений від галицького мегаломанства. Я не проти Юридичної академії України імені Ярослава Мудрого. Не певний, що галицькі випускники не йдуть на правничі спеціальності, щоб відбити бабло, яке їхні татусі платять за те, щоб вони поступили. Але ж дорогі мої – ну це просто хамство. Самим штовхати діточок у лапи Серожі? Яку країну ви хочете отримати в результаті? Знову Луганду чи Донгану? Бо скільки луганських та донецьких правників та правоохоронців хоча б скривилися, коли гвалтували Україну? Побігли натовпами у ДНР та ЛНР. Не треба репресувати мешканців Одеси чи Харкова і того ж Донецька – але чи галичани та волиняни мають шанс у побудові правової держави в Україні, чи знову ні? Може дійсно наша роль бути гарматним м'ясом? Десь на майданах. Дивлячись на це держзамовлення, то вже й не знаю.

Розумію, що різні вузи мають різні освітні можливості. Розумію, що таке Юридична академія України імені Ярослава Мудрого.

Але переконаний, якби Академія сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного повноформатно працювала у Львові, якби її не перетягував злочинець у розшуку Янукович то в Одесу, то до Києва, то офіцерський корпус Українських збройних сил був би ще якіснішим. Звісно, на це потрібен час.

Але ж йдеться про державне замовлення, яке має формувати – повторюю – формувати – корпус майбутніх правників. Так само, як і військових, працівників спецслужб і т.д. Формувати – хлопчики і дівчатка – формувати, а не плисти в кориті, яке для вас побудував дядя Серожа. Бо я далекий від думки, що дядя Серожа поділився з вами своїми, скажімо так, бонусами. Робите це по інерції чи по недомислію.

Дивлюся – а хто ж підписав це чудесне держзамовлення – може якісь злобні табачниківські тролі, що причаїлися по норах міністерства? І знову шок – чудова молода людина Інна Романівна Совсун – бакалавр політології в НаУКМА, магістр політології у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, рік навчалася в самому Лундському університеті (Королівство Швеція), де отримала звання магістра з Європейської політики. Фактично – пєсня. Мо, недосвідчена? Все ж 1984 року народження.

Про міністра не пишу – як дурник Лівша не знаю, чи він в курсі що "ружа кирпичом чистют" чи ні. Не знаю, чи про це знають інші достойники – аж, страшно сказати, до самого Президента, включно.

Отаке, браття українці, – хлопчики й дівчатка.

Отаке...

І як з таким жить?

powered by lun.ua

Кавалер ''Ордену за інтелектуальну відвагу'' Олександр Ройтбурд

У 2001 році у Львові була заснована громадська відзнака "Орден за інтелектуальну відвагу". Це відзнака не державна, а громадська. Що не означає, що не стоїть в ряду вищих державних нагород...

Олександр Ройтбурд – овації однією рукою

"Усі знають, що таке оплески двома руками. А як звучать оплески однією рукою?" (隻手声あり、その声を聞け) Хакуін Екаку / Hakuin Ekaku (白隠 慧鶴, 1686-1769) "Цей світ, оце нікчемне Щось, Проти Ніщо мов затялось" "Was sich dem Nichts entgegenstellt, Das Etwas, diese plumpe Welt" Й...

Про кампанію підпалів та імпотенцію

Дорогі кияни, житомиряни і т.д. – так і будете сидіти по квартирах та хатах і радити один одному, як краще користуватися мокрими покривалами – а слабо організувати цілодобове чергування, якщо вже у нас ні поліції, ні сбушників немає – так і задихнетесь під тими покривалами...

Юрко Андрухович у польоті

Сьогодні Юркові Андруховичу 60-ть. Доживси:) З роси і води. Хто не знає, бо за тим коронавірусом вже й королів не видно, Юрко Андрухович – поет, письменник і Патріарх Бу-Ба-Бу – літературного обєднання ("Бурлеск-Балаган-Буфонада"), що складалася з Олександра Ірванця, Віктора Неборака та власне Юрія Андруховича...

УНІАН стало фабрикою фейків?

Сьогодні колись реномоване інформаційне агенство УНІАН поширило наклепницьку інформацію про те, що "Частину палацу Потоцьких віддають в оренду власникам стрип-клубів" - не розібралися про який палац йдеться, хоча у вихідній інформації все написано абсолютно чітко – йдеться про Палац мистецтв, а не про палац Потоцьких...

Знову вчепилися в Ройтбурда

Орки пішли на черговий штурм – знову вчепилися в Ройтбурда. Читаю, і дивуюсь, як він це витримує. Завтра черговий "останній бій" – чим можете допоможіть, щоб нам всім не було соромно...