Тарас Возняк www.ji-magazine.lviv.ua

Алла Татаренко – визнана найкращим перекладачем з сербської мови

26 жовтня 2015, 14:40

Український центр міжнародного ПЕН-клубу та Незалежний культурологічний журнал "Ї" мають честь та приємність повідомити, що Сербський ПЕН-клуб, міжнародна організація, яка об'єднує людей слова та пера цілого світу, цього року визнав найкращим перекладачем з сербської мови нашу колегу, багатолітнього члена Капітули Незалежного культурологічного журналу "Ї", людину з якою ми пройшли вже два десятиліття творчого і життєвого шляху, професора, доктора філологічних наук Аллу Татаренко.

Алла Татаренко не лише перекладач чи вчений. Широта її інтересів та широта душі зробила її реальним послом української культури у Сербії і сербської культури в Україні.

Це не просте завдання. Інколи їй приходилося бути послом України у Сербії майже самотнім.

Проте вона знайшла шлях. Знайшла свій живий не формальний чи офіційний шлях до світил світової літератури і донесла їхні твори до нас а правду про Україну до них.

З роси і води тобі Алло!А для того, щоб ознайомити широку публіку з творчим доробком професора, доктора Алли Татаренко тільки в балканістиці (а вона займається ще й полоністикою та багато чим іншим), як і належиться, подаємо короткий перелік її праць у цій царині.

powered by lun.ua
Зеленський31 Уряд реформ407 Корупція1350 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter