Олег Єльцов

Кухарка та мобільний зв'язок

10 вересня 2019, 19:47

Пане Богдан, не дозволяйте Зе відкривати рота у публічних місцях! Зробіть щось: нехай замотає горло хустинкою й поскаржиться на ангіну, нехай не з'являється перед камерами... Бо коли лідер держави надає команду обласному очільнику якнайшвидше вирішити питання мобільного зв'язку – це не смішно, це боляче і соромно – не лише за нього, а за цілу державу.

"Команда Зе" повідомляє в офіційному каналі Телеграм: "Володимир Зеленський поставив завдання Віталію Ковалю (свіжеспечений очільник Ровенської ОДА-авт.) - забезпечити якісний мобільний зв'язок та Інтернет.

"Коли ми їхали до вас, взагалі не було зв'язку. А про Інтернет – зовсім мовчу. Зв'язок та Інтернет у сучасному світі повинен бути у кожному куточку України. Я дуже вас прошу, Віталію, почніть, будь ласка, з цього – зробіть це якнайшвидше", – підкреслив Глава держави."

Хтозна, може Зеленський вважає, що хліб росте на деревах, а мобільний зв'язок б'є прямо з земних надр... Але більшість притомних людей з базовою освітою відає, що мобільний зв'язок використовує принцип електромагнітного випромінювання. А послугами з надання такого зв'язку опікуються комерційні компанії – оператори, яких можна перелічити на пальцях однієї руки. Й жодна з них не належить державі. Губернатори також не мають до них жодного стосунку, якщо вони не є співвласниками цих компаній. Скажіть мені: ЯК губернатор може у будь-який спосіб впливати на розвиток мереж мобільного зв'язку?! Що верзе Президент й навіщо? Вова, мовчи!...

Також не зрозуміло у який спосіб просувався Зе з Києва до Рівного. Якщо літаком, то напевно ані Водафон ані Київстар на висоті понад кілька кілометр працювати не будуть. Сподіваюся, прес-служба Президента проінформує про це боса. Можливо Зе їхав автом. Якщо зв'язку не було на трасах – це теж нормально. Станції мобільних операторів більшою частиною "прив'язані" до населених пунктів. Якщо Зе не задовільнило, що вздовж українських міжміських трас мобільний зв'язок переривчастий або відсутній взагалі, то прес-служба має йому повідомити: це відбувається тому, що ми дуже бідна держава з одними з найнижчих тарифів послуг мобільних операторів. Взагалі невідомо, як за такі гроші вони примудряються не лише надавати послуги, а ще й розвивати свій бізнес.

Й ще пану Зеленському слід знати, перш ніж ляпати бозна що на всю країну: радіус покриття базових станцій операторів напряму залежить від довжини радіохвилі, на якій працює зв'язок. Нині він дуже скромний. Можна, звісно поліпшити ситуацію революційно. Якби оператори могли перейти в інший хвильовий діапазон, то відстань між базовими станціями можна збільшити, отже – знизити капіталовкладення оператора. І тоді за ті самі гроші можна значно поліпшити покриття мобільним зв'язком територію країни, включаючи й автотраси, віддалені від населених пунктів. Але для цього має з'явитися рішення парламенту, потім – рішення Кабміну, потім – профільних відомств щодо надання операторам мобільного зв'язку у користування діапазону радіочастот, які нині їм недоступні, бо зарезервовані за військовими. Зазначу: всі перелічені відомства є складовими державного організму, до якого і слід апелювати Президенту, схвильованому поганим покриттям України мобільним зв'язком. Й повторимося: губернатори не мають жодного відношення до надання дозволів на використання діапазонів радіочастот комерційними структурами.

От що відбувається, панове, коли неосвічені юристи, які все життя працювали коміками, стають президентами й починають керувати державою...

Може прес-служба Президента не в повній мірі донесла до пересічних думку боса? Може Зе натякав губернаторові, що він має вирішувати питання так, як це робить Президент із "АрселорМітал", аби під загрозою кримінального переслідування вирвати у власника десятки мільйонів на соціальні портеби рідного для Президента міста? Тоб-то, в принципі, можна нагнати в офіси операторів мобільного зв'язку підлеглих пана Баканова, відкрити кримільнане провадження й не закривати, допоки оператор не втстановить базові станції на всій протяжності траси Київ-Рівно. Звісно: так можна. Щоправда, там ми можемо взагалі позбутися мобільного зв'язку як такого. От, скажімо, "АрселорМітал" вже розпочав виведення валюти з країни... А Зе буде й надалі розповідати іноземним капіталістам як це чудового – робити бізнес в Україні.

powered by lun.ua
Коментарі — 10
Влад Дорошенко _ 12.09.2019 13:25
IP: 35.235.226.---
Поставили нові вишки зв'язку вздовж дороги, чи знайшли старі, що раніше здали на металобрухт?
Влад Дорошенко _ 11.09.2019 10:35
IP: 35.235.227.---
Єльцов, а ти подивись, що далі буде з тими хвилями. Додадуться вони до зв'язку, чи ні після доручення Зеленського? Іди, Єльцов, наступним президентом, через 4,5 роки, ти у хвилях розбираєшся, гарно критикуєш – скільки користі приносиш! Щоб не було боляче і соромно за цілу державу.Чи ти хочеш назад офшорників у вишиванках? Пошли свою хустинку Президентові – замотає горло хустинкою. От, скажімо, про Мітал розбираєшся (як у них там навколо заводу статистика з захворюванням дихальних шляхів).
Mikhail Grinberg _ 11.09.2019 00:08
IP: 35.235.226.---
Браво Ельцов! Не в бровь, а в глаз. Но советую уже сейчас побеспокоиться
о собственной безопасности.Это зеленое похоже мстительное (судя по "личику").
Сергей Папков _ 10.09.2019 23:34
IP: 35.235.226.---
Gena Gena Romankov:
Откуда такие Олеги Ельцовы берутся.Связь за ДЕНЬГИ стала хуевая.Сейчас можно пройти в ГОРОДЕ МИЛЛИОНИКЕ пол километра и не будет связи.Это нормально.До 14 года все было нормально.Сейчас операторы снимают сотовые ретрансляторы уменьшая покрытие.21век ребята оперетаори мобілной.Не в состоянии обеспечить связь продавайте компанию,и занимайтесь углем.Но расказывать что вдоль тарссы связи нет и не должно быть БРЕД!
В містах-мільйонниках останнім часом відбувається хаотична забудова, а радіохвилі від базових станцій через залізобетонні башти не проходять.
Сергей Папков _ 10.09.2019 23:30
IP: 35.235.226.---
"От що відбувається, панове, коли неосвічені юристи, які все життя працювали коміками, стають президентами й починають керувати державою", – браво, пане Єльцов, прямо в "блучко"!
Yuri Dubov _ 10.09.2019 23:23
IP: 35.235.226.---
Проблема ширша – і "слуги", і більшість з тих, хто їх обирав, радіючи "державі в смартфоні" не знає, звідки беруться самі смартфони, точніше вони впевнені, що теж завдяки капусті. І в цьому вони праві, ось тільки звідки береться "капуста"? Ті, хто "зверху" (і старі і новобранці) – мабуть впевнені, що в кишенях населення, якщо добре потрусити... А ось тут бажано б їх просвітити, що лише завдяки тому, що є всередині і зовні смартфона – тим самим мікропроцесорам і дисплеям – матеріальним продуктам сучасної науки, високих технологій, розробленим і зробленим не у нас, завдяки розвиненим всім іншим високотехнологічним виробництвам – електроніці, приладо- і машинобудуванню, всьому тому, чого в нас нема і що ми імпортуємо в обмін на експорт сировини, а в останні часи – робочої сили і мізків. Певен, що не цьому слуг вчили в Трускавці,
Gena Gena Romankov _ 10.09.2019 21:15
IP: 35.235.226.---
Откуда такие Олеги Ельцовы берутся.Связь за ДЕНЬГИ стала хуевая.Сейчас можно пройти в ГОРОДЕ МИЛЛИОНИКЕ пол километра и не будет связи.Это нормально.До 14 года все было нормально.Сейчас операторы снимают сотовые ретрансляторы уменьшая покрытие.21век ребята оперетаори мобілной.Не в состоянии обеспечить связь продавайте компанию,и занимайтесь углем.Но расказывать что вдоль тарссы связи нет и не должно быть БРЕД!
Localist _ 10.09.2019 21:13
IP: 35.235.226.---
Комусь потрібно терміново в школу. Такої маячні я ще не чув.
Александр 1 _ 10.09.2019 21:00
IP: 35.235.226.---
Переконливо, але не для зебілів.
Петр Петров _ 10.09.2019 20:49
IP: 35.235.226.---
ДЯКУЕМО СВIЛОI ГОЛОВI!
Корупція1337 Зеленський21 Україна та Європа1086 Порошенко2 Свобода слова568
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Саша Дрік

За півроку Міноборони направило в правоохоронні органи 167 матеріалів на сотні мільйонів гривень

4
Олексій Братущак

Що не так з вимогою Зеленського зібрати позачергове засідання Ради

8
Михайло Жернаков

Громадські організації закликають Президента розблокувати судову реформу

2
Костянтин Матвієнко

Українська влада має вжити екстрених заходів безпеки в умовах розгортання прямого збройного протистояння Туреччини і Росії

20
Сергій Лямець

Засланные казачки, или Как экс-владелец "Дельта Банка" Николай Лагун пытается уйти от Джеймса Бонда

1
Володимир В’ятрович

Інформаційне роззброєння України.

10
Євген Бистрицький

ЗАПАХ ЛАЙНА

58
Олеся Яхно

О зависимости РФ жить чужой жизнью – жизнью Украины

9
Ігор Головань

НАБУ вдруге зобов'язали розслідувати записи "Трубу прорвало"

4
Олексій Братущак

''Дєдушка'' Зеленського. Що не так з Тігіпком?

32
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter