Мар’ян Заблоцький Економіст, Голова ГО "Українське товариство економічних свобод", Голова ГО "Центр ефективного законодавства", заступник Голови "Української аграрної асоціації"

Укрспирт: "1С не користуємось, а документи згоріли на Майдані"

19 серпня 2015, 10:57

Підчас комітетських слухань у Верховній Раді до мене потрапив документ, від читання якого не знаю сміятись чи плакати:Не хочу робити рекламу приватній ІТ компанії, але не розумію, як компанія з 3 млрд. грн. виручки і тисячами контрагентів обходиться без 1С.

Ще менше розумію, чому документи Укрспирту під час Революції повинні були бути саме у будинку Федерації профспілок, а не в практично сусідньому незгорівшому офісі Укрспирту.

Даний приклад ще раз показує, що державні підприємства в Україні є великим та безнадійним джерелом корупції. Чим швидше їх приватизувати – тим краще.

Наостанок цитата із вчорашнього прес-релізу на сайті Мінекономіки: "У 2014 році 30 найбільших державних компаній... перерахували до бюджету України 1,2 млрд гривень у якості дивідендів. При цьому вони отримали із держбюджету понад 13 млрд гривень у формі субсидій та податкових пільг, і зазнали збитків у розмірі 100 млрд гривень."

powered by lun.ua
Aтака Путіна1167 тітушки14 Україна та Європа1020 Корупція1255 Уряд реформ371
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter