Вчитися, вчитися і ще раз вчитися
Українське суспільство досить політизоване. За даними соціального моніторингу, який регулярно проводиться Інститутом соціології НАН України, частки тих, кому в Україні не вистачає сучасних політичних знань, тих, кому важко визначитися з цим питанням, і тих, кому цих знань вистачає, приблизно однакові: 27,5% – 23,4% – 24,4% (у 1995 р. ця пропорція мала інший вигляд: 31,9% – 25,9% – 11,0%).
В Україні тільки для 6,1% політика ніколи не видається настільки складною, щоб вони не розуміли, що відбувається насправді. Тих, кого це відчуття відвідує часто і дуже часто, разом 45,5%. Відповідно тих, кому дуже складно і просто складно скласти власну думку про політичні питання – 45,8%, а тих, кому легко і дуже легко – 17,9%.
Тому не дивно, що багато громадян намагається отримати нові знання з питань політології та практичної політики. Наприкінці квітня стартує другий набір програми PolitPR (www.politpr.com.ua), де провідні українські політологи, політтехнологи, соціологи, журналісти та експерти прочитають слухачам лекції та проведуть свої майстер-класи.
Думаю, що це буде цікавий та корисний курс. Принаймні перший набір виправдав мої сподівання.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.