Ігор Жданов Міністр молоді та спорту України

Підтримую Ганну Соловей!

02 липня 2019, 19:20

Спортивну спільноту сколихнув скандал у велоспорті. Очільник федерації дозволив собі, на моє переконання, вкрай несправедливим, неприпустимим і хамським тоном спілкуватися з нашою спортсменкою, чемпіонкою II Європейських ігор, велогонщицею Ганною Соловей. Він також пригрозив їй виключенням зі збірної команди за коментарі на Фейсбуці.Сьогодні телефонував Ганні Соловей. Привітав з перемогою в Мінську та висловив їй особисто свою цілковиту підтримку. Міністерство молоді та спорту на її стороні. Ми завжди підставимо Ганні плече і будемо відстоювати її права, як спортсменки і члена збірної команди України. Запевнив, що вона може розраховувати на підтримку Міністра спорту України.

Щодо погроз керівника Федерації велосипедного спорту виключити чемпіонку II Європейських ігор Ганну Соловей зі складу збірної команди України. Національна збірна команда України формується за поданням профільної федерації, але наказом Міністерства. Спортсменкою укладено контракт саме із Міністерством молоді та спорту і розірвати його може лише цей орган виконавчої влади.

Згідно спортивного принципу, немає жодних підстав розривати цей контракт з успішною велогонщицею, яка має всі шанси поборотися за нагороди для України на літніх Олімпійських іграх в Токіо-2020.

Окрім того, Міністерством була надана відчутна державна підтримка для підготовки Ганни Соловей до міжнародних змагань. У 2017-2019 р. Мінмолодьспортом було профінансовано видатки на участь спортсменки в начально-тренувальних зборах (НТЗ) в розмірі 889 тис. 311 грн. Участь тренера спортсменки в НТЗ за рахунок коштів Держбюжету, профінансована на 846 тис. 864 грн.

За рахунок Міністерства молоді та спорту, для потреб Ганни Соловей також було придбано необхідні комплектуючи до велосипеду: трекову раму "Пінарело" виробництва Італії вартістю 120 тис. грн., диск задній трековий "Мавік", виробництва Франції за 45 тис. грн.

В цілому, державна підтримка велоспорту (трек) за 2016-2019 роки склала понад 43 млн. грн.Наголошую, що Міністерство фінансує і забезпечує діяльність Національної збірної команди з велоспорту, а не Федерацію велосипедного спорту. Міністерством не виплачується зарплата її керівництву та апарату. Державні кошти виділяються не на федерацію, а на розвиток виду спорту. Зокрема, на такі заходи, як: проведення навчально-тренувальних зборів для спортсменів і тренерів збірної, закупівля обладнання, інвентарю, форми, екіпірування, участь спортсменів і тренерів у міжнародних змаганнях тощо.

ФБ автора

powered by lun.ua
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter