Ігор Жданов Міністр молоді та спорту України

Необхідно зберегти Міністерство молоді та спорту

23 липня 2019, 12:51

Відносно планів нової влади щодо можливого приєднання Міністерства молоді та спорту до Міністерства культури та Інформаційної політики.

Моє прохання і рекомендація – необхідно зберегти Міністерство молоді та спорту і не допустити його скорочення. Переконаний, так думаю не лише я, але й більша частина спортивної та молодіжної громадськості.

Не буду поки говорити про можливі негативні наслідки ліквідації чи реорганізації Мінмолодьспорту за рік до Олімпійських та Паралімпійських ігор в Токіо-2020. Але є привід серйозно над цим замислитися

Слід продовжити всі ті позитивні кроки, які нам вдалося зробити за останні 5 років: нові конкурси і можливості для молоді, заходи національно-патріотичного виховання, підвищення призових та зарплат спортсменам і тренерам, закупівля сучасного спортивного обладнання, програми відновлення та розбудови спортивної інфраструктури.

Функціонування Міністерства молоді та спорту, як окремого і самостійного органу виконавчої влади, є дуже важливим для молодіжного середовища та національних збірних команд, які прославляють Україну на міжнародній арені.

Міністерства молоді та спорту в різних конфігураціях – існують практично в кожній країні Європи в т.ч. тих, що входять до Євросоюзу. Наприклад, в сусідній Польщі є Міністерство спорту і туризму. У Франції багато десятиліть функціонує Міністерство молоді та спорту.

Молодь і спорт мають залишатися окремими пріоритетними напрямками державної політики в Україні!

ФБ автора

powered by lun.ua
Корупція1411 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121 Мовне питання187
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter