Ігор Жданов Міністр молоді та спорту України

Міністерство молоді та спорту має працювати в складі нового Уряду

16 серпня 2019, 13:51

15 серпня стало відомо, що у Верховній Раді України нового скликання все-таки буде створений Комітет з питань молоді та спорту.

Вітаю це рішення і вважаю позитивом – те, що нова влада розуміє важливість для розвитку нашої держави таких напрямків як молодіжна політика, національно-патріотичне виховання, фізична культура та спорт.

Також сподіваюсь, що ці напрямки будуть збережені і у новому Уряді – не інтегрованими у склад великого гібридного органу, а окремим самостійним відомством.

Нагадаю, що місія Міністерства молоді та спорту України – це створення можливостей для саморозвитку молоді, виховання і підтримка патріотизму та державницької позиції в молодої генерації українців. А також важливий напрямок – забезпечення умов для перемог українських спортсменів на міжнародних спортивних аренах, пропаганда фізичної культури і здорового способу життя серед усіх верств та вікових груп українців.

Я вже неодноразово наголошував на цілком реальних негативних наслідках ліквідації чи реорганізації Міністерства, зокрема, напередодні Олімпійських та Паралімпійських ігор в Токіо-2020. Тим більше зараз, коли процес забезпечення підготовки збірних, їхньої участі у навчально-тренувальних зборах, міжнародних змаганнях вийшов на олімпійський фініш.

Вкотре завважу, що Міністерства молоді та спорту в різних конфігураціях працюють практично в кожній країні Європи.

Хочу вірити в прагматизм і здоровий глузд новообраного парламенту і майбутнього Уряду, які розуміють важливість відомства, що відповідає за розвиток молодіжної політики, національно-патріотичного виховання, спорту, фізичної культури.

Маємо зберегти результати роботи Міністерства, досягнуті за п'ять років разом із громадським сектором, національними спортивними федераціями, НОКом та Спортивним Комітетом України, Національним Комітетом спорту інвалідів, а також місцевою владою, яка розвиває спортивну інфраструктуру та створює можливості для молоді.

powered by lun.ua
Коментарі — 5
Антон Зелінський _ 17.08.2019 08:29
IP: 35.235.227.---
Антон Зелінський:
Заспокойтеся... ваші рекомендації просто смішні... люди в усьому розберуться уже без Вас.!!!!... (до речі обіцяний Вами І всім потрібен дуже. Закон "Про меценатство в Спорті ", ви так і не доопрацювали і ваша партійа коаліція в ВРУ його так і не прийняла!!!! Хоч всі його давно чекають і спорсмени і Спонсори і спортивні Клуби, це б прямо вплинуло на розвиток спорту)
Антон Зелінський _ 17.08.2019 05:52
IP: 35.235.226.---
Заспокойтеся... ваші рекомендації смішні і нікчемні... люди в усьому розберуться уже без Вас такого гарного... (до речі обіцяний "ЗАкон про меценатство в Спорті "ви так і не доопрацювали і ваша коаліція в ВРУ його так і не прийняла)
Andrey Vorobey _ 16.08.2019 23:28
IP: 35.235.227.---
О, взяточник Жданов. Шо ты Игорек, обилечиваешь спортсменов через свои липовые общественные организации? Когда в тюрьму, падла?
Зиновій Богдан _ 16.08.2019 23:05
IP: 35.235.226.---
fuck off, жирна дупа
Елена Величко _ 16.08.2019 15:00
IP: 35.235.226.---
Взагалі не чутно було, щоб це міністерство працювало на СПОРТ для усіх та ля усієї молоді.
Так ДЕСЬ щось робили – ХОТІЛОСЯ б знати, що саме – ЯКА ПОЛІТИКА МОЛОДІЖНА?
Бачила таких, що "піклувались" про молодь – як і в інших – УСЕ РОЗІБРАЛИ – там де були табори відпочинку – тепер "пріватне" для би-ла, – з ЯКОГО ДИВА тепер так напіклувались, що нема де та за що відпочивати?
Нащо таке міністерство? Де спорт для усіх? Адже й там, де можна було бігати – й там закрили все. ВСЕ ЗАКРИТЕ для громадян...
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter