Михайло Жернаков Голова правління Фундації DEJURE, д.ю.н.

Порядок денний відновлення справедливості підтримали вже 4 політичні партії

27 червня 2019, 10:07

Українські громадські організації об'єдналися, щоб висунути спільні вимоги до політичних партій, які балотуються до Верховної Ради на виборах 2019 року.

Ми вимагаємо від наступного парламенту встановлення справедливості – те, чого попередня політична влада, на жаль, не забезпечила.

Для цього народні депутати повинні передовсім запровадити:

- належну реформу судової системи,

- справжню реформу прокуратури, поліції і органів розслідування;

- перезавантаження частини антикорупційних органів, які себе дискредитували;

- повернення відповідальності за незаконне збагачення,

- реформу СБУ і позбавлення її невластивих функцій.

Конкретні пропозиції щодо цих реформ об'єднані в Порядку денному відновлення справедливості. Їх перелік не є вичерпним, але без них жодних ефективних розслідувань вбивств, розкрадань і корупції, жодного притягнення до відповідальності злочинців і жодного захисту інвестицій не буде.

Перші чотири політичні партії, в тому числі і лідери парламентських перегонів уже підтримали цей Порядок денний, ще декілька партій висловили зацікавленість в його обговоренні.

Ми закликаємо політичні партії, які беруть участь у парламентських перегонах, підтримати цей Порядок денний і нарешті відновити справедливість в Україні.

За новинами Порядку денного можна стежити на сторінці в фб.

***

Раніше більше 100 ГО і бізнес-асоціацій звернулися до Президента Зеленського з детальними пропозиціями щодо судової реформи.

***

Громадські організації, які пдтримали цей Порядок денний, рівновіддалено співпрацюють з усіма політичними партіями, які готові працювати на розвиток української держави.fb автора

powered by lun.ua
Коментарі — 2
Mykola Lyakh _ 01.07.2019 16:12
IP: 35.235.227.---
Вважаю, що Порядок денний по відновленню справедливості може підтримати і нова Партія, яка вже з'явилась у списку партій під номером 22, які можуть брати участь у передчасних виборах 21 липня 2019, це Партія Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі
Mykola Lyakh _ 01.07.2019 15:57
IP: 35.235.227.---
Вважаю, що Порядок денний по відновленню справедливості може підтримати і нова Партія, яка вже з'явилась у списку партій, і які можуть брати участь у передчасних виборах 21 липня 2019, це Партія Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі.
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter