Михайло Жернаков Голова правління Фундації DEJURE, д.ю.н.

Зеленський прогнувся під шантаж судді Вовка з ОАСК?

05 серпня 2020, 13:52

Рік тому країну сколихнули "плівки Вовка" – кричущі докази корупції в Окружному адмінсуді міста Києва судовій системи в цілому.

Через рік історія повторилася в новому масштабі – цього разу на "плівках Вовка – 2" звучать докази і корупції, і захоплення влади, і, за свідченням самих суддів, їхньої політичної проституції.

З-поміж інших крилатою стала фраза з першої серії плівок – "уже середа, а позову нема". Це була частина схеми, в якій підкотнрольний суддям ОАСК адвокат мав закинути позов, яким би вони потім шантажували владу.

Через рік історія знову повторилася – до ОАСК надійшов позов, причому цього разу – щодо анулювання свідоцтва партії "Слуга народу".

В такий спосіб судді ОАСК ніби кажуть Зеленському: спробуєш щось зробити що нам не подобається – анулюємо тобі свідоцтво перед місцевими виборами.

Вдумайтеся: Купка суддів. Шантажує. Президента.Найцікавіше – не встиг цей позов з'явитися – в ОП відповіли на запит журналістів про "плівки Вовка" і ініціативу ліквідувати ОАСК: реагувати не збираємося, ліквідовувати ОАСК – також.Ціаво також прослідквати за реакцією генпрокурорки Зеленського Венедіктової, яка третій тиждень не підписує подання до ВРП про вісторонення суддів ОАСК. Якщо вона і далі цього не робитиме, або навіть спробує забрати справу в НАБУ, значить операція ОАСК з захоплення влади в країні вдалася.

fb автора

powered by lun.ua
Коментарі — 3
_ABM_ _ 05.08.2020 17:15
IP: 77.222.153.---
Max Mykhaylenko:
Поверніть ригам справжню назву.
🤡 закон про продаж землі провів, свою нерухомість 🏘 розпродав..., Кравчука, дружбана Медведчука, призначив🤝...
✋🤡👣 Щоб це ще зробити?
Max Mykhaylenko _ 05.08.2020 16:57
IP: 31.134.106.---
Поверніть ригам справжню назву.
Віктор Совщак _ 05.08.2020 16:29
IP: 188.163.12.---
Купка суддів. Шантажує. Президента...Розглянемо ці слова і факти більш детально... Шантаж не публячний, без зброї, без заложників...і без... і без... Всього лиш законодавча база... Конституція теж так сформованна. що можна шантажувати і інші закони також з моментами шантажу...Тобто кимось (не думаю. що дурними) придумано і впроваджено в життя такі за 29 років такі правила в Україні, шо в якийсь момент можна шантажувати...Владу...І це дійсно так... І хто б це міг?... Тільки бандити... Ні не обовязково з ножами...Можна і з краватками і у фраках-- так названі бізнесмени... Це зроблено умисно 9статяі показує це) з цілью забезпечити собі спокійне життя...Американсьм мільярдерам і не снилося...Передади В києві якась машина коштує 15 мільонів...
Корупція1397 Уряд реформ419 Україна та Європа1116 Зеленський56 Свобода слова576
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter