Михайло Жернаков Голова правління Фундації DEJURE, д.ю.н.

У Зеленського намагаються проігнорувати петицію про ліквідацію ОАСК?

13 жовтня 2020, 22:48

Петиція по ліквідацію скандального Окружного адмінсуду стрімко набирає голоси – за останній тиждень її підписали більше 10 тисяч людей, і вона має всі шанси набрати необхідні 25 для її розгляду Президентом.

Видно, ті, кому треба, це зрозуміли, і телеграм-каналами стала ширитися інформація, що петиція підписана нібито чи то ботами, чи то "платними сєтями" і що навіть в Офісі Президента (!) почали про це розслідування.Якщо це правда, і у Зеленського дійсно не придумали нічого кращого, ніж оголосити петицію про ОАСК якоюсь "неправильною" і на неї не відповідати – в мене погані новини.Виходить, що для ОП абсолютно законна і офіційна петиція, яку підписали тисячі громадян України, на яку збирають голоси в'язні кремля, ветерани, волонтери, громадськість і лідери думок – апріорі "фейк" і "ботоферма". Бо там про ОАСК, який ліквідувати не хочеться.

А незаконне "опитування" з незрозумілими питаннями за неясно чиї гроші під час виборів – цілком прийнятний інструмент.

Навряд чи потрібно пояснювати до яких наслідків призводить свідоме порушення закону і ігнорування волі людей з одного боку і маніпуляція цією волею – з іншого.

Сподіваюся, в Офісі Президента вистачить мудрості не робити такі кроки.

Петицію можна підписати тут https://petition.president.gov.ua/petition/102742

fb автора

powered by lun.ua
Коментарі — 1
Віктор Совщак _ 14.10.2020 09:00
IP: 188.163.12.---
Навряд чи потрібно пояснювати до яких наслідків призводить свідоме порушення закону і ігнорування волі людей з одного боку і маніпуляція цією волею – з іншого.---А що, власне. робить автор
Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter