4 червня 2021, 11:58

"Слуги народу" готові віддати судову систему в руки Портнова

Усі бачили вчорашню історію з фактичним руйнуванням е-декларування?

Тепер президентької фракції підготували апокаліпсис не меншого масштабу, тільки про суди.

Наступного пленарного тижня "Слуги народу" планують віддати в руки Портнову і Вовку добір половини всіх суддів в Україні. А це означає повний і безперешкодний їхній контроль за всією судовою системою років так на 30.

Пояснюю чому.

Ви, напевно, чули, що зараз в судовій системі вже є 2000 вакансій. До кінця року ще 1752 суддів досягнуть віку, коли зможуть піти в відставку. Додайте до 2000 навіть частину від 1700 – це вже приблизно ПОЛОВИНА всього суддівського корпусу.

Усіх суддів в Україні добирає Вища кваліфікаційна комісія суддів – ВККС. Попередній склад ВККС був звільнений законом 2019 року, а нову мали набрати на конкурсі за участі незалежних міжнародних експертів.

Так от, наступного пленарного тижня Рада планує проголосувати проєкт 3711-д. Там замість дієвого фільтру міжнародників (вони будуть комісії, але вирішального голосу не матимуть) майбутні члени найважливішої суддівської комісії проходититимуть подвійний фільтр суддівської мафії – спочатку Ради суддів, а потім – Вищої ради правосуддя.

Обидва органи вибрані або частково, або повністю чинними корумпованими суддями.

ВРП, наприклад, має в своєму складі дочку ката останнього розстріляного совєтами бандерівця в 1989 році Івана Гончарука Інну Плахтій. На з'їзді суддів вона сказала, що пишається батьком і що він ухвалив правосудне рішення про розстріл, "просто такі були часи".

Можете собі уявити яких членів суддівської комісії навибирають такі сталіністи-"законники".

Паралельно Павло Вовк і корумпована по вінця ВРП відкрито просувають меседж про те, що потрібно скоротити кількість етапів конкурсу на посаду судді з 15 до 3, "щоб швидше набрати суддів". Це означає, що ніяких аналізів декларацій, ніяких психотестів і перевірок на доброчесність для майбутніх суддів не буде. Підконтрольна ВККС швидко збере документи і призначить десь від 2000 до 3700 суддів, які присягнуть на вірність особисто Вовку і Портнову. Нам же всім прозвітують про те, як класно і швидко "оновили судову систему" і "подолали кадровий голод".

А тепер найцікавіше. Як тільки цих суддів призначать, звільнити їх буде практично неможливо – такий закон. Вони будуть суддями до досягнення пенсійного віку в 65 років, тобто ще десь років 30.А контроль за фактично більшістю суддівського корпусу означає контроль за з'їздом суддів, звідти – за більшістю в усіх наступних складах суддівських органів, а звідти – за всіма новими призначенням суддів. Коло замикається.

Так що як тільки 3711-д ухвалять у такій редакції (голова профільного комітету Костін зазначив, що саме цей текст готовий для голосування в залі), почнеться незворотній процес.

Вовк і Портнов отримають "золоту акцію" контролю за всією судовою системою на десятиліття, а ми остаточно втратимо надію на справедливий суд.

Найцікавіше, що голова комітету Костін і депутати розповідають, що на іншу редакцію "не зберуть голосів". Виходить, на виконання власної політичної обіцянки і обіцянки президента голосів немає, а на підігравання агентам ворога в отримані контролю над судовою системою – є. Головне не переплутати.

Цей план ворогів України під назвою 3711-д треба зупинити. Інакше буде біда.

fb автора

powered by lun.ua

Цього четверга ''Слуги народу'' можуть поховати перспективу членства в НАТО

Пів країни вже, можна сказати, вступили до НАТО – принаймні, так виглядало вчорашнє інфополе. Україна дійсно досягла чималого прогресу, який варто вітати...

"Слуги народу" готові віддати судову систему в руки Портнова

Усі бачили вчорашню історію з фактичним руйнуванням е-декларування? Тепер президентької фракції підготували апокаліпсис не меншого масштабу, тільки про суди...

Розмова з Держсекретарем США: судова реформа – індикатор для співпраці з Україною

Від прогресу, який Україна продемонструє в реформах, зокрема судовій, залежить характер та обсяг підтримки США. Це – лейтмотив відвертої розмови представників громадянського суспільства та бізнесу з Держсекретарем Ентоні Блінкеном, що відбулась в рамках його офіційного візиту до Києва...

Сьогодні комітет Костіна планує остаточно поховати судову реформу

Пам'ятаєте, Зеленський запропонував ліквідувати ОАСК? Так от, не переживайте. Новий ОАСК нам виберуть... друзі Павла Вовка і Іллі Киви. Більше того, сьогодні в ВР збираються прийняти рішення, за яким ці ж самі друзі Вовка-Киви оперативно наберуть нам іще 2000 підконтрольних судовій мафії суддів...

Концепція юридичної освіти має бути затверджена

31 березня 2021 року Комітет ВРУ з освіти, науки та інновацій має схвалити проєкт Концепції розвитку юридичної освіти, з врахуванням Комітетських слухань, що відбулись наприкінці 2020 року...

З такими підходами судової реформи не буде ні за 3 роки, ні за 25

Більше року сидить за ґратами без вироку і жодного прямого доказу вини ветеран Андрій Антоненко. Вже майже місяць за ґратами з асолютно абсурдним вироком сидить Сергій Стерненко...