14 вересня 2011, 18:02

ЯК ЗАКРИТИ ШКОЛУ ЗА 7 КРОКІВ

Перемога в селі Шарківщина на Полтавщині, де батьки домоглися, щоб школу їхніх дітей знову відкрили, виявилася дуже короткотривалою.

Вже за 2 тижні знайшлось 7 причин, чому Україні ця школа не потрібна.

Мова йде про школу, в якій перший навчальний день був проведений на її подвір'ї перед зачиненими дверима, бо влітку депутати райради вирішили призупинити функціонування цієї школи.

http://tvi.ua/ua/watch/author/?prog=44&video=3631

Утім, після висвітлення цієї події українськими телеканалами, районні депутати наступного ж дня рано вранці ухвалили рішення про відкриття школи. І 2 вересня діти до школи таки зайшли.

Та вже за 2 тижні районна влада зробила сім кроків, аби там уже не хотіли навчатися. Батьки написали колективне звернення Голові Полтавської облдержадміністрації, в якому повідомили про те, що "розпочався тиск на школу та батьків учнів".

Повний текст звернення:

"14.09.2011

КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ

Першого вересня 2011 року батьки разом з дітьми святкували перший дзвоник біля школи в селі Шарківщині Миргородського району Полтавської області в той час коли на дверях школи висів замок.

Школа була зачинена попри рішення Миргородського міськрайоного суду призупинити рішення Миргородської районної ради про призупинення функціонування школи.

Наступного дня після того, як репортажі про цей випадок були показані на українських телеканалах районні депутати знайшли спонсорів і рішенням сесії відкрили школу.

Утім, розпочався тиск на школу та батьків учнів:

1. Раптово була закрита їдальня школи. Наших дітей – початківців без згоди батьків садять до автобусу та возять до їдальні у інший навчальний заклад, що знаходиться за 8,3 кілометрів замість того, щоб налагодити функціонування їдальні в нашій школі.

2. Неочікувано надійшов припис від пожежної служби про те, що школа не відповідає вимогах пожежної служби, хоча ці вимоги не виконувалися з 2004 року.

3. Управління освіти нашого району так і не спромоглося знайти потрібних викладачів для школи.

4. З незрозумілих причин викладачі нашої школи писали заяви про роботу за вказівкою керівника відділу освіти Миргородської райдержадміністрації лише на 2 місяці

5. У нашій школі немає жодного комп'ютера. Єдиний комп'ютер, що був вивезли після рішення районних депутатів "Про призупинення функціонування нашої школи".

6. Хоча навчання в школі почалося 2 вересня школа і досі перебуває в неналежному стані, досі не розпочато вирішення проблемних питаннь.

Зокрема, немає електробойлеру для нагрівання гарячої води, відсутній кулер для питної води, як згадували раніше закрили шкільну їдальню.

7. Найголовніше – останнім часом усіх батьків "наполегливо просять", щоб їхні діти перейшли на індивідуально форму навчання, що означає різке скорочення за часом викладання для наших дітей та реальне призупинення функціонування нашої школи.

Ми просимо та вимагаємо:

1. Припинити від нас вимагати переходу на індивідуальне навчання наших дітей.

2. Оперативно знайти викладачів, які нам необхідні, зокрема викладача англійської мови та історії.

3. Налагодити належним чином роботу нашої школи. Відновити роботу їдальні, створити комп'ютерний клас, придбати електробойлер для нагрівання гарячої води, придбати кулер для питної води.

4. Нарешті почати СПРИЯТИ РОБОТІ НАШОЇ ШКОЛИ, А НЕ НАВПАКИ.


Підписи додаються.

powered by lun.ua

Хто зупинить генерального прокурора?

2010 – го року біля стін СБУ відбулася незвична акція. Журналісти вишикувалися в чергу із письмовими заявами. Вони хотіли з'ясувати, чи здійснювала стеження служба безпеки України за журналістами, чи прослуховувала їхні телефони...

Справи автоматом в правильні руки. Суддівські схеми в дії

Справи у Вищих судах України, щоб не було упередженості, розподіляються автоматично комп'ютером. Але було б бажання – і це можна обійти. Дивіться як...

СУДДІВСЬКІ РОДИНИ. СПІЛЬНІ РІШЕННЯ.

Оприлюднення декларацій родинних зв'язків та доброчесності дало змогу виявити, що деякі судді-родичі розглядали одні й і ті ж справи у різних інстанціях, або ж їм доводилося відмовлятися від справ через те, що раніше її уже розглядав їхній родич...

Суддівські відпустки

У судах вважають, що журналісти та інші громадяни не мають права знати про відпустки суддів. Такий висновок можна зробити з того, що Вищий господарський та Окружний адміністративний суди Києва відмовились надати такі дані за інформаційним запитом, надісланим мною...

Кандидати до Верховного суду та їхній шлейф

16 лютого 2017 року відбудеться тестування претендентів на найвищу суддівську посаду – суддів нового Верховного Суду. Замість нинішнього Верховного суду України та ще трьох вищих судів з'явиться один – Верховний Суд уже без слова Україна наприкінці...

Новини у справі Гречківського

Члену Вищої ради юстиції Павлу Гречківському Печерський райсуд Києва продовжив ще на 2 місяці термін дії запобіжного заходу у вигляді застави...