Сергій Андрушко Журналіст

Масові прогули у Верховній Раді

27 лютого 2015, 22:44

Цього тижня низку засідань комітетів Верховної Ради України було скасовано – через відсутність народних депутатів на роботі!

Не відбулися засідання комітету з питань правової політики та правосуддя, комітету з питань інформації та зв'язку. А в комітеті з питань економічної політики пояснили, що потрібно "детальніше вивчити документи".


На фото – комітет з питань правової політики та правосуддя.

Світлина зроблена в той час, коли, відповідно до анонсу, народні депутати мали починати своє засідання.Очільник комітету Руслан Князевич рахує депутатів. Але кворуму, тобто, необхідної кількості депутатів для проведення засідання – немає.

Впадала в око велика кількість папок біля порожніх стільчиків, якими ніхто цього разу з обраних народних депутатів так і не скористався.Комітет з питань правової політики – найчисельніший у цьому скликанні парламенту. Тут 33 народних депутата. Але на засіданні 26 лютого 2015 року присутніх лише з десяток.

До депутатів спеціально прийшли з доповіддю голова Ради суддів Валентина Симоненко та очільник державної судової адміністрації Зеновій Холоднюк. Даремно.

Замість доповіді, Руслан Князевич, як керівник комітету, запропонував "провести бесіду". Це через відсутність кворуму і неможливість ухвалювати рішення. Мінімальна кількість депутатів, за якої можна законно розпочати роботу комітету – 17 осіб. "Бесіда" протривала хвилин п'ятнадцять, після чого засідання було закрите так і не розпочавшись офіційно.Одне з головний питань, яке мали депутати розглянути на засіданні і надати свої пропозиції стосувалось проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік", реєстр. N 2147, який вважають нагальним, зокрема, через економічну ситуацію в країні.

Для історії, українські виборці повинні пам'ятати імена тих, хто не був присутнім на засіданні цього комітету 26 лютого 2015 року:

Депутати – члени комітету з питань правової політики та правосуддя, які були відсутні на засіданні комітету 26 лютого 2015 року.

Алексєєв Ігор Сергійович

Алєксєєв Сергій Олегович

Заступник голови Комітету

Голубов Дмитро Іванович

Грановський Олександр Михайлович

Денисенко Андрій Сергійович

Денисенко Вадим Ігорович

Ємець Леонід Олександрович

Перший заступник голови Комітету

Жеваго Костянтин Валентинович

Ківалов Сергій Васильович

Кіссе Антон Іванович

Лапін Ігор Олександрович

Лозовой Андрій Сергійович

Секретар Комітету

Македон Юрій Миколайович

Мельниченко Володимир Володимирович

Міщенко Сергій Григорович

Німченко Василь Іванович

Писаренко Валерій Володимирович

Супруненко Олександр Іванович

Ткачук Геннадій Віталійович

Філатов Борис Альбертович

Шпенов Дмитро Юрійович

Яніцький Василь Петрович

Заступник голови Комітету

Цього ж дня не відбулося анонсоване засідання комітету з питань інформатизації та зв'язку.

За словами представника секретаріату – через відсутність кворуму. З членами цього комітету ви зможете ознайомитися за цим посиланням.

Ще один комітет, який скасував засідання, оголошене на сайті Верховної Ради – комітет з питань економічної політики.

Це один із тих комітетів, які мали б почати активно обговорювати і пропонувати поправки до законопроекту про зміни до державного бюджету. У секретаріаті пояснили, що його депутатам необхідно більше часу, щоб ознайомитися з документами.

Цього тижня у депутатів усіх комітетів була можливість зустрічатися хоч щодня. Вони могли дискутувати і пропонувати, зокрема, зміни до державного бюджету України. Бо це тиждень роботи в комітетах.

Але, в українському парламенті стало вже поганою традицію – проводити так звані засідання комітетів – в сесійні дні Верховної Ради, під куполом, замість спеціально відведеного на це тижня роботи в комітетах.

Часто такі засідання відбуваються просто на перерві, поспіхом, без серйозного обговорення і залучення на засідання фахівців.

Схоже, що для багатьох депутатів приходити на чергове засідання комітету – це точно не мрія їхнього життя.

Ніхто за це не покарає, не звільнить з роботи, а вибори ще далеко.

Сергій Андрушко, рух "Чесно"

powered by lun.ua
Коментарі — 22
Теодор Дяків _ 01.03.2015 22:20
IP: 91.124.252.---
Соня Полевая:
А какие надежды полагались на нынешнюю Верховную Раду. Как народ Украины надеялся, что наконец – то ВР станет местом, где будут заложены основы нашего нового государства. Похоже, что и эту Верховную Зраду придется разгонять...
- Нинішня ВРУ прогнозувалася пустопорожньою ще задовго до дня виборів – жодна партія, жоден лідер в ході виборчоі кампаніі навіть не заікалися про необхідність ЗМІНИ СИСТЕМИ ФОРМУВАННЯ І ФУНКЦІОНУВАННЯ ВЛАДИ. Сьогодні приймаються одні фейкові закони, імітуються реформи... Тому я ще до виборів прогнозував цьому парламенту рік-півтора "життя" не більше...
Теодор Дяків _ 01.03.2015 18:14
IP: 91.124.25.---
Цей парламент проглядався пустопорожнім ще до виборів – жодна політична тусовка не декларувала ЗМІНИ СИСТЕМИ ФОРМУВАННЯ І ФУНКЦІОНУВАННЯ ВЛАДИ. Він "проживе" у кращому випадку до осені і буде розігнаний у кращому випадку палицями... Про гірший випадок говорити не буду...
Mak Sim _ 01.03.2015 14:01
IP: 74.125.18.---
Знову клятий Путін всіх оптом скупив.
shasta _ 28.02.2015 15:11
IP: 46.185.58.---
Юрий Наш:
зарплати вони отримують в російському банку, офіційно)) тут на УП повідомляли))
Юрий Наш _ 28.02.2015 14:55
IP: 46.203.42.---
та ну да,ща им не до работы
такой бизнес процветает,валютные спекуляции,там нужно ежечасно держать руку на пульсе
а вы им каким-то парламентом головы забиваете
и,кстати,о депутатских зарплатах...
за зарплатами ли они лезут в парламент? есть безмозглые.которые в это верят?
если б там люди жили с зарплаты,некого было бы избирать,никто туда и не лез бы,торгуя совестью и прочими частями тела
shasta _ 28.02.2015 14:24
IP: 46.185.58.---
ніколи депутатам працювати – тут треба встигнути дізнатися по спецзв"язку про завтрашній курс бакса офіційний, та збігати на чорний хід НБУ поміняти, потім продати мінялам і повернутися в НБУ за новою порцією і так цілий день!
Катерина Опал _ 28.02.2015 11:45
IP: 46.211.123.---
Як один з спостерігачів за регламентом на комітетах, додам, що і це ще не весь перелік скасованих на цьому тижні засідань комітетів. Своє засідання скасував і комітет з питань транспорту.
Adam Viter _ 28.02.2015 10:27
IP: 37.55.200.---
"Финансовый майдан". 17 канал Зубрицкого и Медведчука. До этого провокация "Батальонного братства" Медведчука, который снимал опять-таки 17 канал. На фоне шока от падения гривны так легко раскачать ситуацию. Особенно, если это делают профессионалы Медведчука.
Какими будут интервалы между провоцированием милиции на жесткие действия?
От их длинны зависит время, на которое назначен фальшивый "Третий Майдан".
Умные люди еще в прошлом году говорили, что Кремль планирует в марте начать восстание в Киеве с одновременными провокациями в Харькове и Одессе. О Мариуполе тогда еще не говорилось, но сейчас это очевидно.
Эта стадия называется "Внутри и снаружи". Стоит к этому отнестись осознанно.
Сейчас нас будут провоцировать на создание хаоса. На поджоги Нацбанка, МВД, АП, еще чего-нибудь. Рецепта выхода из финансового кризиса у демонстрантов нет. Только эмоции. Искры, из которых СЕГОДНЯ может разгореться пожар. Это может привести к губернаторской власти путинского Бабая, Мотороллу, ...
Adam Viter _ 28.02.2015 10:02
IP: 37.55.200.---
Без паніки. На передову, на фронт, за Народ, за Державу, як кіборг.
Зброю в руки, і на передову, добровольцем, чомусь він не втік від правосуддя?
Регіонали і комуністи повинні хоч про людське око сформувати і підтримати окремий підрозділ добровольців, для боротьби із агресією зовнішнього ворога. А в них одна чортівня самогубства в голові. Хай беруть приклад з Кучми. Сьогодні Він стиснув зуби і вітається за руку із самим кумом Чорта лисого.
Miki2 _ 28.02.2015 09:21
IP: 93.72.11.---
Александр Алексеенко:
Скажите как зовут барышню в пурпурном платье на второй фотке?
Бля буду, шо це Настя Камєнська... І фейс такий, ... та й пазуха така ж об'ємна... Тіко її тупуватого Потапа не фатає
Сергей Бут _ 28.02.2015 09:05
IP: 46.200.117.---
Соня Полевая:
А какие надежды полагались на нынешнюю Верховную Раду. Как народ Украины надеялся, что наконец – то ВР станет местом, где будут заложены основы нашего нового государства. Похоже, что и эту Верховную Зраду придется разгонять. Но у самих депутатов еще есть очень хороший шанс все исправить. Нужно просто принять соответствующее законодательство и самым серьезным образом, как на любой работе, разбираться с прогульщиками. Вплоть до "увольнения" т.е. лишения подобных прогульщиков депутатских полномочий с последующим переизбранием, если депутат – мажоритарщик или вычеркиванием из партийного списка.
100% огласен.
Сергей Бут _ 28.02.2015 09:02
IP: 46.200.117.---
руслан49:
Це все Гонтарєва винувата. За таку зарплату депутати не хочуть працювати.
Так хай здають мандати і – к бісовій матері... За таку поведінку їм треба "массировать копчик", як казав Остап Бендер...
Adam Viter _ 28.02.2015 09:02
IP: 37.55.200.---
ОН МОГ МНОГО РАССКАЗАТЬ О СВОИХ ЗЛОДЕЯНИЯХ 3 лип. 2012 р. – "Оцените красоту игры. Мы их развели, как котят. Я не знаю, что они будут делать на выборах".
руслан49 _ 28.02.2015 08:16
IP: 37.53.231.---
Це все Гонтарєва винувата. За таку зарплату депутати не хочуть працювати.
Adam Viter _ 28.02.2015 08:01
IP: 37.55.200.---
Ландик в суде рассказал, как Ефремов оплачивал сепаратистов
Бывший народный депутат от Партии регионов Владимир Ландик давал показания в рамках уголовного дела в отношении бывшего председателя фракции ПР Александра Ефремова по подозрению в разжигании межнациональной розни.
Об этом говорится в мотивировочной части судебного решения об избрании меры пресечения Ефремову, которое огласила следственный судья Оксана Царевич, передает РБК-Украина.
В частности, Ландик свидетельствовал о том, что из банка "Укркомунбанк" раздавали денежные средства сепаратистам, которые проводили митинг возле местного управления СБУ. Кроме Ландика, аналогичные показания дали двое местных жителей Луганска.
Ефремов после судебного заседания отметил, что работал в этом банке, однако не в то время, о котором говорится в показаниях свидетелей.
Adam Viter _ 28.02.2015 07:57
IP: 37.55.200.---
Час вже продумати як брати штрафи за доведену участь у проплачених мітингах і демонстраціях.
Отримав 200 за імітацію громадської позиції?
Заплати 1000! штрафу.
Соня Полевая _ 28.02.2015 07:38
IP: 37.52.41.---
А какие надежды полагались на нынешнюю Верховную Раду. Как народ Украины надеялся, что наконец – то ВР станет местом, где будут заложены основы нашего нового государства. Похоже, что и эту Верховную Зраду придется разгонять. Но у самих депутатов еще есть очень хороший шанс все исправить. Нужно просто принять соответствующее законодательство и самым серьезным образом, как на любой работе, разбираться с прогульщиками. Вплоть до "увольнения" т.е. лишения подобных прогульщиков депутатских полномочий с последующим переизбранием, если депутат – мажоритарщик или вычеркиванием из партийного списка.
Владимир Поляков _ 28.02.2015 07:30
IP: 74.125.18.---
ЗЛО МОЖНО,НУЖНО И ДОЛЖНО ПОБЕДИТЬ,ЛИШЬ УНИЧТОЖИВ ЕГО.Ибо оно,как и его хвостатый создатель – многолико,постоянно мимикрирует,делится на части,распадается и сливается,меняет окрас,подпитывается извне (внешними врагами) и изнутри (правящей олигархической верхушкой)...Мы же,полумерами,уговорами,полуреформами и т.д.,пытаемся его воспитать,причесать,не вырывая с корнем.Потому вновь и вновь топчемся на месте,в реформах,в прогрессе,во всем.А Зло пускает новые ростки.Профукали первый Майдан,та же участь ждет,похоже,и второй.И винить некого,мы сами меняем Зло одного цвета – на другой,конечно же,руководствуясь Благими Намерениями...Кроме того,ситуацию,в нашем случае,между носителями Зла и остальным народом усугубляет и обостряет наличие огромной социально-экономической пропасти,которую невозможно преодолеть мирно.Зло,по своей природе не может обладать политической волей,чтобы изменить само себя...
meua _ 28.02.2015 02:57
IP: 93.74.11.---
А что прогулы для депутатов – это часть их деятельности?
Спасибо автору – такие репортажи должны быть регулярными.

Пока депутаты – это бизнесмены такие прогулы будут всегда.
Александр Алексеенко _ 28.02.2015 01:04
IP: 178.94.58.---
Так они и на сессии не ходят, а если приходят, то сидят до обеда, а после обеда разбегаются. До конца дня остаются в зале одни лохи. А вы хотите чтобы они на комитеты.

Их нужно пи3дить. Каждый день. За прогулы, за кнопкодавство, за непарламенское поведение. Тогда будет дело. А так... ничего их них не выйдет. Они как проходят выборы отрываются от земли, и их несет вверх, и они там парят...

Каждый день их нужно спускать на землю. Силой. Грубой силой.
Александр Алексеенко _ 28.02.2015 00:46
IP: 178.94.58.---
Скажите как зовут барышню в пурпурном платье на второй фотке?
Arsenij Kuzmin _ 28.02.2015 00:07
IP: 93.74.4.---
Погано,що депутатів від Ляшка, БПП та інших не було.
Але виправте – ЦЕ ТИЖДЕНЬ ДЛЯ РОБОТИ В ОКРУГАХ i portal.rada.gov.ua /meeting/awt
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter