Тимофій Бадіков Громадський діяч

Жителі Харкова вийшли відстоювати своє право на здоров'я

09 серпня 2018, 13:49

Сьогодні небайдужі харків'яни вийшли під стіни міськради аби привернути увагу влади до проблеми недостатнього фінансування закупівель інсуліну в місті.Нагадую, Харків отримав з державної скарбниці на закупівлю інсулінів 22 мільйони гривень при необхідній сумі 62 мільйони. Кернес повідомив, що коштів на забезпечення харків'ян інсуліном в даний момент немає.

Як відреагувала місцева влада?

Департамент охорони здоров'я запросив ініціативну групу на діалог і доніс свою позицію: оскільки в законодавстві не вказано, хто скільки коштів повинен виділяти на закупівлю інсуліну, міськрада виділяти не буде взагалі.

Позиція департаменту принципова, демонстративна і усвідомлено конфліктна по відношенню до центральної влади. А харків'яни просто залишилися заручниками провладних ігор в брудну політику.

ГО "Платформа Здоров'я", та я особисто підтримуємо харків'ян і вимагаємо від міської влади та особисто міського голови не тримати жителів міста в заручниках своїх брудних політичних ігор і негайно дозакупити необхідні ліки для інсулінозалежних!

powered by lun.ua
Коментарі — 0
тітушки14 Aтака Путіна1166 Україна та Європа1020 Корупція1255 Уряд реформ371
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter