Тимофій Бадіков Громадський діяч

Міжнародний день лікаря!

01 жовтня 2018, 17:32

Сьогодні світ відзначає день найважливішого працівника у суспільстві - Міжнародний день лікаря. І хай на мене не ображаються представники інших професій, але я думаю, що всі погодяться із особливим статусом медичного працівника, що робить його роботу такою ціною для кожного з нас.

Ініціатором такого свята виступила Всесвітня організація охорони здоров'я спільно із організацією "Лікарі без кордонів". Міжнародний день лікаря відзначається щороку у перший понеділок жовтня.

Для мене, як громадянина України і керівника організації, що опікується громадським здоров'ям, це привід не тільки ще раз висловити свою безмежну вдячність нашим лікарям, а й вчергове запевнити лікарів, і пацієнтів у тому, що ми зі складнощами, але йдемо до спільної мети – ефективної системи охорони здоров'я європейського рівня.

Я хочу вас запевнити, що всі зміни, які наразі відбуваються у медичній сфері – це тільки початок. Сьогодні лікарі первинної ланки отримують відчутно збільшені заробітні плати. Зі свого боку докладу всіх зусиль, аби престиж лікарської професії і надалі підвищувався, і ми обов'язково цього досягнемо!

Користуючись нагодою, хочу запросити усіх лікарів первинної ланки на безкоштовний тренінг "Успішний #ЛікарПервинки", який відбудеться вже завтра, 2 жовтня з 10:00 до 18:00 у м. Київ, за адресою – МВЦ, Броварський проспект, 15. Організаторами цього заходу виступають громадські організації "Платформа здоров'я" та "Інфекційний контроль". Вам розкажуть про фінансове забезпечення лікарської практики, юридичні відносини із державою, тонкощі управління персоналом, розбудову ефективних комунікацій і багато іншого. Ви все ще можете зареєструватися на захід за наступним посиланням: https://goo.gl/forms/xZDn8PiJ6z2MJb5I2

Медична реформа суттєво змінила формат роботи головних лікарів, надавши їм більшу свободу у діях, але разом з тим, підвищивши їхню відповідальність за медичний заклад та колектив.

Онлайн-голосування Головний лікар року 2018 – відкрито!

Проголосувати може кожен за посиланням: http://publichealth.com.ua/uk-UA/voting.aspx

Переможець онлайн-голосування отримає відзнаку у номінації "Народний вибір року".

Поспішайте проголосувати та оберіть найкращого головного лікаря!

І ще одна корисна цікавинка для наших лікарів – майданчик "Digital Med", на якому зберуться національні та закордонні представники у сфері цифрових технологій в медицині. Детальніше про захід можна прочитати тут

Тож, до зустрічі на наших заходах, шановні лікарі! Будемо раді вас бачити і пліч-о-пліч рухатися вперед до високих стандартів української медицини.

powered by lun.ua
Коментарі — 0
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter