Тимофій Бадіков Громадський діяч

Громадські активісти VS тенденції сучасної української політики

01 лютого 2019, 15:03

Громадські активісти VS тенденції сучасної української політики – чи можливо втриматись від впливу останнього?

Чи поділяється цей світ на "чорне" і "біле"? Переконаний, що не завжди.

Якими речами необхідно керуватися у своїх намірах, висловлюваннях і, особливо, діях? – фактами.

Я б волів, щоб активісти громадських організацій України ніколи і жодним чином не були пов'язані з політикою, але це утопія... Адже дуже важливі процеси: законотворчість, втілення реформ, впровадження громадських ініціатив, залежать від діалогу між суспільством і владою – часто політиками. А перед тим (до діалогу з політиками) гіпер важливо сформувати той діалог між собою – громадськими діячами.

Свідомо відмовитись від звичного для української політики формату ведення "діалогу" – ось це реальність, яку може обрати кожен з нас.

Якщо ми будемо керуватись фактами, то зможемо на багато простіше збагнути об'єктивний стан речей.

Спостерігаючи (на багатьох прикладах) розкол громадянського суспільства (не завжди це відбувається за власним усвідомленням активістів) і розуміючи невідворотність цього процесу, я продовжую вірити, що лише доведені факти стануть кінцевим важелем прояснення ситуацій і процесів.

Дуже пишаюся, що доля з'єднала моє життя з громадською діяльністю! На мою думку, більшість представників ГО, який я знаю особисто є тим світлим дороговказом і драйвером змін для нашої держави, без якого просто не існувало би досягнень, які Україна має сьогодні.

Бажаю всім, та й особисто собі, керуватись принципами взаємоповаги, об'єктивності та конструктиву – напевно саме це і привело нас до активізму, саме це нас і відрізняє від ігріщ більшості політичних діячів.

powered by lun.ua
Коментарі — 0
Корупція1346 Aтака Путіна1232 Україна та Європа1093 Донбас18 Зеленський29
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter