Тимофій Бадіков Громадський діяч

Разом зробимо Уляну міністром!

05 лютого 2019, 17:45

Протягом майже трьох років, діяльність в.о. міністра охорони здоров'я – Уляни Супрун була предметом постійного жвавого суспільного обговорення. Це закономірно: коли є якась робота – є про що говорити як прибічникам позитивних мін, так і адептам старої системи.Цими днями, в розпал передвиборчої кампанії, адепти активізувалися. Вчора стало відомо про призначення судового засідання за позовом (анти) народного депутата з досить заплямованою репутацією – Ігоря Мосійчука до в.о. Міністерство охорони здоров'я України. А сьогодні стало відомо, що Окружний адміністративний суд, м. Києва, в особі судді, що свого часу поновлював Насірова на посаді, частково задовольнив позов депутата та заборонив доктору Уляні Супрун "вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров'я".

І тут... громадський сектор вибухнув!

З наближенням виборів ми з вами стали свідками спланованої кампанії проти Супрун. Вочевидь, що політичні спекулянти обрали її об'єктом для атаки саме тому, що її діяльність приносить реальні результати. Медицина та охорона здоров'я – дуже вигідні теми для популістів під час виборів. До травлі залюбки підключилися й ті, кому Супрун перекрила заробітки на корупційних схемах.

Давайте лише пригадаємо, скільки всього було зроблено Уляною на посаді в.о. міністра:

- Запроваджено ефективні державні закупівлі ліків та медичних виробів через міжнародні організації;

- Успішно працює програма "Доступні ліки", за якою українці можуть безоплатно або з невеликою доплатою отримати в аптеках ліки від найпоширеніших хвороб;

- Забезпечено вільне право обирати сімейного лікаря та звертатися до нього за будь-якою послугою;

- В проваджені нові стандарти та політика громадського здоров'я;

- #ЛікаріПервинки почали отримувати гідну оплату своєї праці.

Це – лише основні зміни, які першими спадають на думку. Супрун взялася за цю відверто важку працю і за такий короткий час зробила для системи охорони здоров'я більше, ніж усі її попередники за роки незалежності України.

Насправді, ця травля – лише черговий індикатор того, що вона йде правильним шляхом. А вибух підтримки з боку громадянського суспільства у соцмережах – чергове підтвердження цьому.

Єдиний логічний вихід з ситуації – нарешті призначити Уляну Супрун на посаду міністра охорони здоров'я України. Для цього необхідна політична воля Президента та підтримка Парламенту. За ці три роки, ми пересвідчилися, що виконує обов'язки Міністра вона вміло і беззаперечно гідна цієї посади.

powered by lun.ua
Коментарі — 9
Volodymyr Lord _ 12.04.2019 12:21
IP: 35.235.227.---
© "Центрально Карпатське Королівство".
Королівський Замок в м.Ужгород,по вул.Капітульній 33.
- Мій "Службовий Офіс" у цій будівлі.

- Також я можу фізично знаходитись у Мукачівському Замку, або в іншому місці, завжди несиджу на одному місці.

- Що стосується прийому громадян усього "Карпатського Євро-регіону", любе запитання розглядаю у "Ужгородській Обласній Раді", площа Народна,N4.

- Також поблизу приблизно метрів 300, знаходиться Ужгородська "Міська Рада". Напроти "Міської Ради" виликими білими буквами написано "Ужгород".

- Наш електронний адрес на який ви можите написати запитання: Korol105@ua.fm або нижче користуєтесь контактним профільом для написання нам повідомлення.
Yar Yurkiv _ 07.02.2019 15:06
IP: 35.235.227.---
Вчора стало відомо про призначення судового засідання за позовом (анти) народного депутата з досить заплямованою репутацією – Ігоря Мосійчука до в.о. Міністерство охорони здоров'я України.
=========
А чи відомо, в якій НАРОДНІЙ поліклініці лікується народний депутат?
Елена Величко _ 07.02.2019 12:21
IP: 178.94.115.---
Григорій Руденко:
Я теж перевірю – потім напишу, але знаю, що тепер сидять хворі у лікарнях – бо лікарі не ходять, й те, що якщо в мене щось чи скаржусь або хочу пролікуватись – МЕНІ ТРЕБА СИДІТИ У ЦІЙ ЧЕРЗІ? я ж не ДО ТОГО ЛІКАРЯ. Це ПЕРЕШКОДЖАННЯ лікуватись людині, розумієте? Якби "наш" терапевт мав кваліфікацію та прилади, щоб робити діагностику – то одне, а інакше – це проти пацієнта. А тепер підіть у лікарні – у кращому випадку там лікуються самі лікарі – бо в них пільги, вони "мають право", а інші громадяни – ні? Теж саме у судах та так далі...
CiTo _ 06.02.2019 20:34
IP: 93.74.209.---
Для того, кого турбує питання статусу "в.о.", повідомляю: призначає Міністрів Верховна Рада. А у Верховній раді наразі не вистачає голосів а ні за Супрун а ні проти Супрун. Як тільки ВР визначиться, питання буде поставлено в сесійній залі. Я особисто підтримую пані Супрун і всіляко буду її підтримувати.
Тетяна Манойленко _ 06.02.2019 11:19
IP: 95.132.40.---
Шановний пане Бадіков!

Якщо пані Супрун дійсно чесна і порядна людина, то вона сама повинна вимагати статусу легітимності на посаді. Надати всі документи про отриману освіту, досвід, і добитися обрання (необрання) ВР.
Допомога Майдану не є довідкою чи індульгенцією для тих дій, які спостерігаються з боку в.о. Міністра і її команди, зокрема пана Лінчевського. Вона давно повинна бути звільнена.
Не підтримую пані Супрун
Григорій Руденко _ 06.02.2019 10:51
IP: 93.79.86.---
Елена Величко:
Щойно перевірив – у кого нема інтернету або не вміє ним користуватись, той прийде в поліклініку, як все життя робив, і в реєстратурі запишуть до того лікаря, якого обере.
Більша зарплата не зразу підвищить кваліфікацію лікарів, безтолкових ми самі відсіємо, залишивши їх без роботи, а більш-менш кваліфіковані і відповідальні не тікатимуть за кордон в пошуках заробітку.
Про себе – все життя, при потребі, лікуюсь в поліклініці за місцем проживання, але я – ЗА Супрун.
Богдан Дівнич _ 05.02.2019 21:58
IP: 194.44.201.---
Очквидно,що автор в медицині повний профан або просто виконує певну роль,нав"язану йому не безплатно.Але і одне,і друге для медицинидеструктивне.
meua _ 05.02.2019 19:16
IP: 93.72.11.---
1) За Супрун только те, кто не пользуется и не собирается пользоваться услугами той медицины, которую она якобы реформирует.
2) Если г-ну Бадикову так нравится Супрун, то это значит, что законы для нее не писаны? Как быть с двойным гражданством, исполтнять обязанности министра 2 года и пр.?
3) Реформы должны проводить врачи, а не мальчики под предводительством дамы с непонятным образованием из с другой страны с сомнительными рекомендациями и "крышей" из родственников из спецслужб США
4) И самое главное, господа реформаторы, где, кроме славословия самих себя, концепция реформы???
Что вы делаете?
Елена Величко _ 05.02.2019 18:24
IP: 178.94.115.---
Не дай боже.
Якщо хтось отримає більше грошей – це не означає, що змінилось щось для пацієнтів – от у кого питайте – У ПАЦІЄНТІВ. А як більшість по інтернету запишеться? ГА? А у лікарнях що?
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter